Logo

Marketing MIX

Joanna Styling Effect

To nowoczesna i kompleksowa linia kosmetyków do stylizacji włosów. W gamie produktów z serii Styling Effect znajdują się produkty do układania i utrwalania oraz nabłyszczania i wygładzania fryzur.

Styling Effect – żele do włosów

Gumowy żel do włosów – megamocny
Umożliwia wyrazistą, trwałą stylizację fryzury. Doskonały do podkreślania pojedynczych kosmyków włosów. Zapewnia megamocne utrwalenie bez zbytniego nabłyszczenia. Zawiera składniki aktywne, które chronią włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Elastyczny żel do włosów – megamocny
Umożliwia trwałą i elastyczną stylizację fryzury. Doskonały do podkreślania pojedynczych kosmyków włosów. Zapewnia megamocne utrwalenie jednocześnie nadając delikatny i naturalny połysk. Zawiera składniki aktywne, które chronią włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Mrożący żel do włosów – ekstremalny
Umożliwia wyrazistą, trwałą i ekstremalną stylizację fryzury. Doskonały do podkreślania pojedynczych kosmyków włosów. Zapewnia ekstremalne utrwalenie nawet najbardziej awangardowej fryzury. Zawiera składniki aktywne, które chronią włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.