Logo

Marketing MIX

Agencja Perfectto na Fashion Week

Nie od dziś wiadomo, że tam gdzie modnie i stylowo, tam i Perfectto. Po wsparciu pokazu Macieja Zienia czy realizacjach dla L’Oreal – agencja wzięła udział w Fashion Week w Łodzi, organizując backstage i stoiska dla Maybelline.

Fashion Week Poland to największe i najciekawsze modowe wydarzenie w Polsce. Podczas październikowego eventu zaprezentowano kolekcje na sezon wiosna/lato 2012. Jego osią stały się pokazy projektantów polskich
i zagranicznych, mody offowej, debiutantów, ale i liczne wydarzenia towarzyszące.

Agencja przygotowała 14 eleganckich stoisk makijażowych (plus jedno pokazowe), strefę backstage wyznaczoną wielkoformatowymi wydrukami, gdzie wizażysta marki Maybelline Grzegorz Kasperski przygotowywał modelki na wybieg. Agencja zapewniła również branding oraz wyposażenie stoiska w ramach przestrzeni showroom, gdzie znajdowało się stoisko promocyjne Maybeline obsługiwane przez specjalnie przygotowane hostessy i dwie makijażystki, które malowały gości pokazów. Poza promowaniem marki, dziewczyny  wykonywały fotografie makijaży na konkurs Maybelline.

Była to jedna z wielu realizacji przygotowanej przez Perfectto. Agencja organizuje również konferencje, spotkania integracyjne, eventy promocyjne, wydarzenia firmowe, jubileusze, uroczystości, imprezy masowe i plenerowe.