Marketing MIX Ciasta Gellwe w przedświątecznej ofercie promocyjnej

Ciasta Gellwe w przedświątecznej ofercie promocyjnej

0

Mieszanki do przygotowania ciast marki Gellwe od lat cieszą się niesłabnącym uznaniem konsumentów dzięki tradycyjnym smakom oraz sprawdzonym recepturom bez konserwantów i sztucznych barwników, gwarantującym doskonałe rezultaty za każdym razem.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia marka Gellwe przygotowała dla swoich konsumentów atrakcyjną ofertę promocyjną najchętniej wybieranych ciast w opcji na ciepło i na zimno.

W dużych świątecznie grawerowanych blachach marka oferuje specjalne zestawy składające się z opakowania Wadowickich Kremówek Papieskich na jasnym cieście oraz ciasta i kremu do Karpatki. Równie atrakcyjne zestawy z blachą to Piernik Krakowski, Karpatka i Sernik na zimno, zestaw dwóch opakowań Kremówek – na jasnym i ciemnym cieście czy Kremówki na jasnym cieście i Piernik Krakowski.

W blachach konsumenci znajdą także babeczki w zestawach z Kremówkami na jasnym cieście (babeczki mocno czekoladowe i babeczki z kawałkami czekolady i lukrem) lub Piernikiem (babeczki z kawałkami czekolady i lukrem). Na wszystkie wymienione wyżej zestawy obowiązują promocyjne ceny, zaś kupujący je klienci otrzymują w prezencie dużą blachę do pieczenia ciasta.

Wadowickie Kremówki Papieskie, czyli ciasto nr 1 w Polsce Gellwe oferuje także w promocyjnych dwupakach. W takich zestawach za drugie opakowanie ciasta konsument płaci tylko połowę ceny.

Marka Gellwe nie zapomniała także o tradycyjnych deserach, niezastąpionych w trakcie przygotowywania świątecznych smakołyków. Budyń śmietankowy i waniliowy, stanowiący bazę do przygotowania pysznych kremów do ciast i tortów w okresie przedświątecznym będzie można kupić w promocyjnych 3-pakach (jedno opakowanie gratis). Specjalne ceny obowiązywać będą także na wszystkie smaki galaretek Gellwe.  

Warto przypomnieć, iż od 10 listopada wybrane produkty z szerokiej oferty Gellwe, w tym m.in. Wadowickie Kremówki Papieskie na jasnym i ciemnym cieście, Wadowickie Ciasto Czekoladowe, Piernik Krakowski, galaretka truskawkowa, cytrynowa i pomarańczowa, a także dodatki takie, jak proszek do pieczenia, cukier wanilinowy czy żelatyna objęte są wielką promocją konsumencką „Kupuj Gellwe, wygrywaj gotówkę”.