Marketing MIX Nowy Dyrektor ds. Komunikacji w Zdrojowej Invest

Nowy Dyrektor ds. Komunikacji w Zdrojowej Invest

0

Renata Sobczynska Dyrektorem ds. Komunikacji w holdingu Zdrojowa Invest, działajacym na rynku apartamentów i hoteli wakacyjnych.

Renata Sobczynska objeła nowoutworzone stanowisko Dyrektora ds. Komunikacji w warszawskim centralnym biurze rodzinnego, kołobrzeskiego holdingu Zdrojowa Invest. Poprzednio była zwiazana z Pulsem Biznesu i 5-gwiazdkowymi hotelami nalezacymi do miedzynarodowej korporacji Starwood, w tym Sheratonem i Westinem. Doświadczenie miedzynarodowe zdobywała uczestniczac jako wolontariusz w projektach charytatywnych za granica. Jako Dyrektor ds. Komunikacji odpowiada za tworzenie i wdrazanie jego strategii public relations & CSR, relacje z mediami, komunikacje wewnetrzna i konkretne działania z zakresu społecznej odpowiedzialnosci Grupy.

Absolwentka trzech kierunków, w tym mechaniki oraz zarzadzania i marketingu na Politechnice Białostockiej, a także ekonomii na Uniwersytecie w Białymstoku. Szerokie wykształcenie uzupełniła konczac studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie poszerza swoja wiedze z CSR na studiach podyplomowych w Akademii Leona Kozminskiego. Z jezyków obcych posługuje sie angielskim. Prywatnie z zamiłowania poswieca sie jodze, a w wolnych chwilach akcjom charytatywnym.