Marketing MIX Video mapping 3D na Pałacu w Wilanowie

Video mapping 3D na Pałacu w Wilanowie

0

Video mapping 3D na Pałacu w Wilanowie, zrealizowany przez PRO4MEDIA, był uwieńczeniem 8 dniowych Biennale Sztuki w Warszawie. Dni Wilanowa zaczęły się 8 września. W kilku punktach dzielnicy zrealizowano wiele artystycznych projektów.

Na koniec tej kilkudniowej imprezy Pałac w Wilanowie ożył za sprawą firmy PRO4MEDIA i studia graficznego LOOMO. Kilkaset osób zobaczyło mapping architektoniczny pt. „Bohaterowie Odsieczy Wiedeńskiej znów w pałacu”. PRO4MEDIA zapewniła sprzęt i realizację na najwyższym poziomie. Kilkuminutowy pokaz był wyświetlany przez dwa projektory BARCO FLM HD20.

Video mapping jest jedną z najbardziej dynamicznych technik używanych w ostatnim czasie na rynku eventowym. Dzięki niej można wyświetlać obrazy na przedmiotach – wykorzystując ich przestrzenną strukturę, otrzymujemy efekt projekcji trójwymiarowej. Na tę technologię, mimo pracochłonnego procesu przygotowania, agencje eventowe decydują się coraz częściej. Dzięki niej pokazanie loga firmy, produktu czy usługi zyskuje prawdziwy “trzeci wymiar”.