Logo

Marketing MIX

Zestawy Villeroy & Boch i Chocolissimo

Ekskluzywna porcelana i wyrafinowane czekoladki dla koneserów w jednym zestawie. To efekt współpracy dwóch firm: Villeroy & Boch i Chocolissimo. Od teraz, wyjątkowe upominki – najwyższej jakości porcelana i starannie wyselekcjonowane słodycze przygotowane przez najlepszych czekoladników, dostępne są w ofercie prezentów korporacyjnych Villeroy & Boch. To unikatowy sposób na powiedzenie „dziękuję”.

„Mini Choco Club”, „Cinnamon Latte”, „Santa’s Caffe”, „Choco & Fruits Bowl” czy „Truffle Plater”. To tylko przykładowe zestawy z 18 propozycji przygotowanych wspólnie przez Villeroy & Boch i Chocolissimo. To idealny prezent dla partnerów biznesowych – elegancki, niepowtarzalny i zawsze w dobrym guście. Część oferty została zaprojektowana z myślą o zbliżającym się Bożym Narodzeniu – są tu zestawy z Mikołajem z mlecznej czekolady oraz świątecznymi, nadziewanymi gwiazdkami. W pozostałych królują czekoladki na każdą okazję przygotowane przez najlepszych chocolatierów, a wszystko podane w wyjątkowej porcelanie Villeroy & Boch.

– Celem naszej współpracy z Chocolissimo, było stworzenie szykownych upominków, które dadzą prawdziwą radość obdarowywania i otrzymywania. A nic tak nie poprawia humoru jak filiżanka dobrej kawy i odrobina słodkości w najlepszym wydaniu – powiedziała Katarzyna Szmidt, odpowiedzialna za Dział B2B w Villeroy & Boch Polska. Nasze produkty to sprawdzony sposób na wyrażenie uznania i podziękowania – już od wielu lat w firmie Villeroy & Boch jest specjalny dział, który pomaga klientom wybrać upominki najbardziej odpowiednie do ich potrzeb. Teraz do szerokiej oferty dołączamy zestawy przygotowane wspólnie z Chocolissimo, a w nich produkty z najbardziej znanych kolekcji Villeroy & Boch i czekoladki wykonane według najpilniej strzeżonych receptur.
Do wspólnych zestawów trafiły filiżanki, kubki, miseczki i tace z popularnych i lubianych kolekcji Villeroy & Boch: tradycyjnej Caffe Club, minimalistycznej New Wave, klasycznej Royal oraz wielkomiejskich: Flow i Urban Nature. Chocolissimo dodał do nich nadziewane czekoladki, ręcznie robione pralinki i trufle oraz pitną czekoladę. Wszystkie z najlepszych manufaktur w Belgii, Szwajcarii, Niemiec, Francji i Holandii.

Przygotowane przez Villeroy & Boch i Chocolissimo można zamówić w dziale B2B Villeroy & Boch oraz w firmie Chocolissimo.