Marketing MIX Kampania Herbapolu rusza na outdoorze

Kampania Herbapolu rusza na outdoorze

0

Startuje kampania reklamowa wspierająca nowy wizerunek Herbapolu Lublin. Akcję, prowadzoną pod hasłem „Masz to w naturze”, przygotowały firmy San Markos, OMD i Lemonfilm.

Ruszająca właśnie kampania Herbapolu Lublin akcentuje emocjonalny charakter tej marki. Reklamy pod hasłem „Masz to w naturze” pokazują że świat człowieka i jego codziennie życie są odzwierciedleniem zjawisk natury, nawet w obliczu zachodzących na świecie zmian.

Na razie do emisji trafił pierwszy 30-sekundowy spot, natomiast drugi zostanie udostępniony na początku przyszłego roku. – Nasze reklamy na pewno będą wyróżniać się w blokach reklamowych, ponieważ odchodzą od powszechnej krzykliwości i nachalności. Pokazują bowiem wagę troski, wspólnego przeżywania najgłębszych emocji, szacunku, dawania i korzystania z oparcia innych. są spokojne, refleksyjne i wydaje nam się, że konsumenci docenią to, że staramy się powiedzieć coś więcej niż tylko przedstawić produkt – opisuje Tadeusz Czarniecki dyrektor marketingu Herbapolu Lublin.

Akcja reklamowa od 5 listopada będzie prowadzona w telewizji (kanały ogólnopolskie i tematyczne) oraz na outdoorze (billboardy w największych miastach). Produkcją spotów zajęła się firma Lemonfilm, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy OMD.

Równocześnie z działaniami reklamowymi do sprzedaży trafiają zmienione opakowania produktów Herbapolu. Podobnie jak reklamy, utrzymane są one w stylistyce retronowoczesnej, pokazując m.in.  wzory ludowe z różnych regionów Polski. Zmodyfikowane została identyfikacja produktowa wszystkich submarek Herbapolu Lublin, m.in. Owocowa Spiżarnia (syropy), Herbaciany Ogród (herbaty owocowe) i Zielnik Polski (herbaty ziołowe). Wszystkie opakowania, tak samo jak zmienione logo Herbapolu, zaprojektowała firma Art&Craft.