Marketing MIX Rusza kampania Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

Rusza kampania Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

0

Celem kampanii jest zapewnienie rodzinnych świąt Bożego Narodzenia dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej. Zebrane podczas kampanii fundusze zostaną w całości przeznaczone dla podopiecznych Stowarzyszenia.

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu z nas najważniejsze wydarzenie w roku – okres radości, spokoju i rodzinnych spotkań przy stole. Stowarzyszenia chce zachęcić do otwarcia serc i wsparcia w zapewnieniu osieroconym dzieciom rodzinnych świąt.

„Wierzymy, że dzięki pomocy ludzi dobrego serca będziemy mogli zaprosić do wigilijnego stołu wszystkich podopiecznych oraz zapewnić naszym rodzinom utrzymanie w kolejnym roku” – mówi  Barbara Rajkowska, Prezes Zarządu Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Stowarzyszenie będzie prowadzić intensywne działania promocyjne przede wszystkim w prasie, na outdoorze  i w Internecie. Akcja potrwa do końca grudnia 2012 roku. Patronat nad kampanią objął Program Pierwszy Polskiego Radia oraz TVP Info.

Dodatkowo w tym roku dzięki wsparciu firmy Huawei, SOS Wioski Dziecięce uruchamiają na Facebooku specjalną aplikację świąteczną. Za pomocą wirtualnego aparatu, dostępnego w aplikacji, użytkownicy będą mogli przygotować świąteczne kartki z życzeniami i wysłać je znajomym. Użytkownik aplikacji wybiera jeden z kilku świątecznych krajobrazów i odpowiednio kadruje swoje zdjęcie. Następnie ozdabia je dodając znaczek, elementy dekoracyjne i własne życzenia. Tak stworzoną kartkę może opublikować na swojej tablicy. Aplikacja dostępną jest po adresem https://apps.facebook.com/stworz_kartke/

Za każdą pocztówkę firma Huawei przekaże 1 zł na świąteczne prezenty dla dzieci ze Stowarzyszenia SOS Wiosek Dziecięcych. Na autorów najlepszych kartek, wybranych przez Komisję Konkursową, czekają nagrody – smartfony Huawei. Aplikacja zostanie uruchomiona 20 listopada i będzie aktywna do 24 grudnia.

Ponadto w intensywnie prowadzone działania promocyjne zaangażowała się również ambasadorka Stowarzyszenia – Natalia Kukulska, która wraz z podopiecznymi przygotowuje specjalną świąteczną niespodziankę.