Nowości Canon wprowadza nowy skaner nabiurkowy

Canon wprowadza nowy skaner nabiurkowy

0

Skaner imageFORMULA DR-C120 oferuje szybkie i łatwe skanowanie oraz dostarcza pakiet zaawansowanego oprogramowania, które gwarantuje niezawodną pracę urządzenia i ułatwia przygotowanie plików dostosowanych do istniejących systemów obiegu dokumentów i do wykorzystania w chmurze.

Canon imageFORMULA DR-C120 zwiększa wydajność pracy dzięki możliwości dwustronnego kolorowego skanowania z szybkością do 40 obrazów na minutę oraz automatycznemu podajnikowi dokumentów na 50 arkuszy. Niezawodny mechanizm podawania i niezwykle wszechstronna konstrukcja umożliwiają skanowanie zróżnicowanych materiałów, od bardzo cienkiego papieru do kartonu (27-209 g/m2), oraz dokumentów o długości do 3 m. W trybie folio użytkownicy mogą też skanować dokumenty formatu A3. Wygodnym opcjonalnym rozwiązaniem do skanowania książek lub innych oprawionych materiałów jest moduł skanera płaskiego Canon A4 Flatbed 101 Scanner Unit.

Nowe, łatwe w obsłudze urządzenie zapewnia szybkie i dokładnie skanowanie oraz przetwarzanie dokumentów. Standardowe polecenia można uruchomić albo za pomocą przycisku na skanerze, albo z poziomu intuicyjnego oprogramowania Canon CaptureOnTouch. Sterownik skanera posiada w pełni zautomatyzowany tryb, który samoczynnie dobiera optymalne ustawienia skanowania, aby użytkownicy nie musieli konfigurować parametrów dla różnych typów dokumentów. Wtyczki dla programów Microsoft SharePoint, Evernote i Google Docs pozwalają łatwo i szybko zapisywać dokumenty w chmurze z dowolnego miejsca na świecie.

Sean Suematsu, dyrektor ds. rozwiązań do skanowania dokumentów w Canon Europe, powiedział: „Firmy coraz bardziej potrzebują prostych, ekonomicznych rozwiązań, które oferują łatwe i szybkie przenoszenie informacji z dokumentów papierowych do istniejących biurowych systemów obiegu dokumentów i do chmury. Intuicyjny i wszechstronny skaner imageFORMULA DR-C120 spełnia tę potrzebę, pozwalając organizacjom na efektywniejszą i bardziej elastyczną pracę. DR-C120, następca popularnego modelu imageFORMULA DR-2010C, jest wyposażony w zaawansowany pakiet oprogramowania, które zwiększa jakość i komfort skanowania”.

DR-C120 oferuje nowe funkcje przetwarzania obrazu, takie jak korekcja przekosu i automatyczne ustawianie rozdzielczości. Pozwala także na  zapisanie zeskanowanych dokumentów jednocześnie w kilku lokalizacjach. Skaner imageFORMULA DR-C120 jest również bardziej energooszczędny; zużywa niespełna połowę energii w porównaniu z wieloma innymi urządzeniami tej klasy.

W cenę imageFORMULA DR-C120 wliczony jest imponujący pakiet oprogramowania, w tym CapturePerfect, eCopy PDF Pro, BizCard, OmniPage i PaperPort. eCopy PDF Pro to zaawansowane, a jednocześnie łatwe w użyciu rozwiązanie do tworzenia, przekształcania i edytowania plików PDF. Skaner oferuje też standardowe sterowniki ISIS i TWAIN, co pozwala używać go w połączeniu z innymi zainstalowanymi aplikacjami do przetwarzania obrazu.

imageFORMULA DR-C120 będzie dostępny we wszystkich biurach sprzedaży firmy Canon i u wybranych europejskich dystrybutorów od lutego 2013 r.