Logo

Marketing MIX

Umowa Lexmarka z Anheuser–Busch InBev

Lexmark podpisał pięcioletnie porozumienie z Anheuser-Busch InBev. Umowa rozszerza dotychczasową współpracę na Europę, a celem jest poprawa produktywności i zwiększenie oszczędności w tym wiodącym na świecie browarze.

Obejmujący wiele krajów kontrakt dotyczy dostarczenia usług zarządzania drukiem (MPS), zapewnienia floty innowacyjnych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych oraz poprawy procesów biznesowych w Anheuser-Busch InBev. Zakres usług obejmuje zarówno browary, jak i biura firmy.

„Wielu naszych klientów MPS-owych widzi w nas godnego zaufania, długoterminowego partnera i zna naszą umiejętność zarządzania usługami MPS na obszarze całych krajów i kontynentów” powiedział Marty Canning, wiceprezes Lexmarka oraz prezes działu Imaging Solutions and Services. „Do tej pory współpracowaliśmy z Anheuser-Busch InBev w Północnej i Południowej Ameryce. Rozszerzenie współpracy na Europę potwierdza nasze globalne zdolności, najwyższej klasy usługi oraz zdolność do realizacji projektów na całym świecie”