Marketing MIX Nowa jakość na rynku ekspozycji

Nowa jakość na rynku ekspozycji

0

Eksponauci to nowy brand na rynku ekspozycji i merchandisingu POSM. Co go wyróżnia? Szybkość realizacji zlecenia na terenie całej Polski – bywa, że ograniczona do 1 dnia – oraz gwarancja jego wykonania. Eksponauci są częścią Upright Group – wielkopolskiego lidera w dziedzinie outsourcingu usług BPO.

Powstanie nowej marki Eksponauci jest efektem analiz potrzeb klientów. – Opracowując ofertę skoncentrowaliśmy się na trzech istotnych z punktu widzenia przedsiębiorców wartościach: szybkości działania, możliwości kontroli przebiegu całego procesu oraz bezpieczeństwie dla kupującego usługę – opisuje Michał Klincewicz, członek zarządu spółki Branch Brothers (Upright Group), która wdraża nowy brand. Specjalnie opracowany sposób realizacji tego rodzaju zleceń, przetestowane procedury oraz rozbudowana struktura terenowa pozwalają na szybkie dotarcie do odpowiedniej lokalizacji. Skraca to znacząco czas wykonania projektu, który w przypadku Eksponautów może wynieść tylko 1 dzień.

– Mamy świadomość, że powierzenie komunikacji marketingowej w punkcie sprzedaży zewnętrznej strukturze wiąże się z wygodą, ale również z pewnym ryzykiem – przekonuje Michał Klincewicz. –Obecnie działania komunikacyjne, aby być skuteczne, muszą być ze sobą sprzężone. Nie można sobie pozwolić na to, żeby w miejscu zakupu nie było materiałów wspierających sprzedaż mimo startu kampanii w mediach – wyjaśnia. Dlatego Eksponauci oferują klientom wyjątkową wartość w postaci eliminacji ryzyka związanego z nieterminowymi dostawcami usług typu POSM – gwarancję wykonania lub zwrot pieniędzy. Przykładowo, jeżeli projekt zostanie wykonany w mniej niż 95% w przewidzianym terminie, usługa jest wykonywana dla klienta bezpłatnie.

Szybkość, jakość i stan realizacji procesu można natomiast kontrolować za pomocą rozbudowanego systemu raportowania oraz autorskiego systemu INSHOP, który służy do zarządzania ekspozycją.

Działania w nowej formule będą prowadzone w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie nabyte przez spółkę Branch Brothers, która przez 9 lat zrealizowała wiele projektów, m.in. dla PKO BP, BZ WBK, Plus GSM, Orange Polska, Starbucks, INEA, House.

Oferta Eksponautów przygotowana jest głównie z myślą o klientach z takich branż jak: bankowość, ubezpieczeniowa, telekomunikacyjna, FMCG i retail.

Więcej informacji na stronie www.eksponauci.pl.