Marketing MIX Walentynkowe serce FRUGO

Walentynkowe serce FRUGO

0

Mocno różowa mikstura zalała krakowski Rynek. W sercu miasta powstało tętniące różem, gigantyczne Walentynkowe serducho. 50 tysięcy butelek skrywających mocno owocowy napój trafiło do rąk zakochanych, poszukujących drugiej połówki i wszystkich fanów ultra dobrej zabawy, którzy wspólnie z FRUGO świętowali Walentynki na krakowskim Rynku. Od samego rana na krakowskim rynku trwała akcja Róż pupą. Każdy kto przyłączył się do wspólnej celebracji otrzymał w prezencie różowe FRUGO.

– 13 tysięcy litrów, 50 tysięcy butelek, moc pozytywnej mocno owocowej energii i pierwsza tak fantastyczna akcja z udziałem setek mieszkańców Krakowa. Bardzo cieszymy się z tak entuzjastycznego przyjęcia pomysłu na wspólne świętowanie 14 lutego. FRUGO jak zawsze dostarcza dobrej zabawy w nietuzinkowym stylu, co potwierdzili dziś wszyscy, którzy włączyli się do naszej akcji Ja Cię FRUGO – powiedziała Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu w firmie FoodCare.

W tegorocznej akcji wzięło udział kilkanaście tysięcy uczestników. Układanie serca wypełnionego różowym FRUGO zajęło 7 godzin.