Logo

NowościWielki Format

Dni Otwarte Drukservice, Xerox i Duplo Polska

26 – 27 lutego 2013 r. w Bydgoszczy odbędą się dni otwarte firmy poligraficznej Drukservice, organizowane wspólnie z Xerox oraz Duplo Polska. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami do druku cyfrowego i wykańczania, oraz skorzystać z promocji cenowych. Xerox zaprezentuje modele X770, D125, Phaser 7800 oraz oprogramowanie Mnumi i Mphoto. Duplo przedstawi: system broszurujący Duplo 5000, urządzenie do wycinania i bigowania: Docucutter DC-645 oraz falcerko-bigówkę: DC-445IFS.

„Dni Otwarte Drukservice, Xerox i Duplo Polska to okazja do zapoznania się z najbardziej innowacyjnymi, a jednocześnie prostymi w obsłudze systemami druku cyfrowego, systemami wykańczającymi oraz oprogramowaniem pozwalającym na zoptymalizowanie kosztów produkcji, zwiększenie efektywności kosztowej, a w efekcie – wzrost konkurencyjności i rozwój biznesu” – mówi Stanisław Pieczara, PSG&Solutions Marketing Manager, Xerox Polska.

W trakcie wydarzenia Xerox zaprezentuje:
– X770 – urządzenie do kolorowego druku cyfrowego oferujące całe spektrum opcji zautomatyzowanego zarządzania kolorami, szeroką gamę nośników oraz opcji wykończeniowych. Drukuje w tempie 70 str./min i umożliwia automatyczny druk dwustronny na papierze powlekanym o gramaturze do 300 g/m2.
– Mnumi – oprogramowanie pozwalające na sprzedaż produktów i usług drukarskich przez Internet. Umożliwia  kompleksowe zarządzanie pracą drukarni: przyjmowanie zgłoszeń, edytowanie online, zarządzanie zamówieniami, płatnościami i cennikami.
– Mphoto – oprogramowanie przeznaczone do zarządzania pracą drukarni cyfrowych i laboratoriów fotograficznych.
– Phaser 7800 – model  oferujący najwyższą jakość druku, wyposażony w  zestaw zaawansowanych  funkcji, niezbędnych do pracy w firmach reklamowych, marketingowych i graficznych. Osiąga prędkość 45 stron na minutę i drukuje na materiałach o bardzo różnej gramaturze – od 75 do 350 g/m2, w rzeczywistej rozdzielczości 1 200 x 2 400 dpi.

Dni Otwarte Otwarte Drukservice, Xerox i Duplo Polska odbędą się w godzinach 9-17 w Hotelu Brzoza przy ul. Bydgoskiej 34 w Brzozie k. Bydgoszczy. Rejestracji na wydarzenie dokonać można na stronie www.drukservice.pl/dniotwarte. Informacje o hotelu dostępne są na stronie www.hotelbrzoza.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Co więcej, uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z atrakcyjnych promocji cenowych na prezentowane rozwiązania.