Marketing MIX Grupa Fortuna sponsorem Legii Warszawa

Grupa Fortuna sponsorem Legii Warszawa

21
0

FORTUNA zakłady bukmacherskie została Sponsorem Głównym Legii Warszawa. Umowa m.in. w zakresie zakładów wzajemnych oraz aktualnym mistrzem Polski w piłce nożnej obowiązywać będzie przez trzy lata. Kontrakt wejdzie w życie już od 1 stycznia 2014 roku.

– FORTUNA i Legia Warszawa to liderzy w swoich branżach, którzy szanują zasady prawa i zdrowej rywalizacji. Cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę z tak znakomitym partnerem i liczymy, że nasze wsparcie pomoże Legii w osiąganiu jeszcze większych sukcesów. Tak w rozgrywkach krajowych, jak i w europejskich pucharach – podkreśla Leszek Haba, dyrektor rozwoju FORTUNA zakłady bukmacherskie.

Legia rozpocznie informowanie o sponsorowaniu począwszy od 1 stycznia 2014 roku nie tylko na koszulkach piłkarzy Legii, ale także na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej, jak również na materiałach drukowanych oraz oficjalnej stronie internetowej warszawskiego klubu. FORTUNA, przewiduje ponadto szereg akcji skierowanych do kibiców.

– Współpraca Legii Warszawa oraz FORTUNY to mariaż idealny. Legia jest Mistrzem Polski i liderem tabeli, a FORTUNA zakłady bukmacherskie jest największym bukmacherem prowadzącym działalność m.in. w zakresie zakładów wzajemnych działającym na terenie Polski, do tego mającym długoletnie doświadczenie w sponsoringu sportu. Cieszymy się, że FORTUNA dołączyła do rodziny Legii jako Sponsor Główny i jesteśmy przekonani, że także w tym sezonie wywalczymy najwyższe trofea z logo nowego sponsora na koszulkach – mówi Bogusław Leśnodorski, prezes zarządu Legii Warszawa.