Marketing MIX ITMS z obsługą Public Relations dla firmy Drutex S.A

ITMS z obsługą Public Relations dla firmy Drutex S.A

23
0

Od połowy tego roku agencja Fullservice, ITMS Marketing koncentruje się na wzmocnieniu polskiego rynku i dostosowuje swoje produkty i usługi w większym stopniu do potrzeb polskich przedsiębiorstw. Drutex S.A. największy producent okien i drzwi z PCV z siedzibą w Bytowie, stał się dla agencji pierwszym poważnym klientem z regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

ITMS Marketing jest od ponad 14 lat związane z międzynardową komunikacją branżową. Siostrzana agencja ITMS Sport od ponad 20 lat, specjalizuje się w marketingu sportowym i sponsoringu. Obok licznych klientów i aktywności w Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Azji, agencja koncentruje się na wzmocnieniu polskiego rynku. Do tej długoterminowej zakrojonej na szeroką skalę ekspansji, agencja dostosowuje własny zakres usług do lokalnej rzeczywistości.

Z Kamilą Glowinską agencja ma specjalistę z branży, który opiera się na wieloletnim doświadczeniu  zdobytym w kraju rodzinnym. Zespół Business Development i Account Managment  w agencji jest wspierany także przez innych doświadczonych pracowników posługujących się rodzimym językiem,  tak aby komunikacja z partnerami i klientami była tak prosta i komfortowa jak tylko jest to możliwe.

– W Polsce znajduje się wiele przedsiębiorstw z doskonałymi produktami i osiągnięciami. Niestety wielu Niemców nie zna polskich firm, które nieśmiało starają się swoją ekspansję w Niemczech mocniej zakomunikować –  sytuację na rynku opisuje George S. Pascal.  – Naszym celem jest te przedsiębiorstwa z naszym zasięgiem europejskim i przede wszystkim w Niemczech wspierać istniejącą wiedzą o rynku, tak aby nagłośnić produkty i marki dążąc do stworzenia przewagi konkurencyjnej, która przyniesie trwały sukces  gospodarczy dla producentów i partnerów handlowych – dodaje George S. Pascal.

Na zdjęciu: George S. Pascal – właściciel agencji ITMS Marketing GmbH i ITMS Sport