Marketing MIX Nowe farby do zadruku opakowań spożywczych w ofercie Fujifilm Sericol Polska

Nowe farby do zadruku opakowań spożywczych w ofercie Fujifilm Sericol Polska

40
0

Drukowanie etykiet samoprzylepnych to dzisiaj dość złożony proces tworzenia i konwersji wysoce skomplikowanych obrazów, korzystający z wielu różnych technik drukowania. Fujifilm Sericol, oferuje szeroką gamę farb i produktów dodatkowych w tym maszyn i narzędzi, które są specjalnie zaprojektowane i połączone ze sobą w trakcie ich tworzenia, aby zmaksymalizować wydajność i uprościć proces produkcji.

Od nowego roku w ofercie Fujifilm Sericol Polska pojawią się nowe farby dedykowane do zadruku opakowań spożywczych. Nowa seria farb, Sericol UVivid Flexo JF, o zoptymalizowanej migracji posiada certyfikat bezpieczeństwa ISEGA gwarantujący bezpieczeństwo używanych materiałów. Tym samym seria UVivid JF spełnia wymagania EuPIA oraz rozporządzenia (WE ) nr 1935/2004, aby materiały i wyroby , które w swojej ostatecznej formie przeznaczone są do kontaktu ze środkami spożywczymi lub które weszły w kontakt ze środkami spożywczymi, nie mogą przenosić żadnych składników do środków spożywczych w ilościach, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia ludzkiego.

W roku 2014 zostanie wprowadzona na rynek europejski nowa, modułowa maszyną drukująca w technice Digital UV Inkjet oraz Flexo UV.

Więcej informacji na stronie producenta.