Logo

NowościWielki Format

Rozszerzona gama drukarek wierszowych z Serii MX8000 od OKI

Firma OKI wprowadziła na rynek rozszerzoną gamę drukarek liniowych MX8000 zaprojektowanych do zastosowań wymagających wysokonakładowego druku ciągłego. Po raz pierwszy zmodernizowana Seria MX8000 zawiera wersję nabiurkową, wprowadzając wysoką wydajności do miejsc, gdzie powierzchnia biurowa jest ograniczona.

Seria MX8000 skierowana jest do sektorów, które wymagają wysokonakładowej produkcji różnego rodzaju wydruków przy niskich kosztach eksploatacji, elastyczności i niezawodności. Są to m. in. hurtownie i centra logistyczne, instytucje finansowe, instytucje z branży motoryzacyjnej i handlowej oraz podobne środowiska tego typu, w których działalność zaplecza organizacyjnego jest kluczowa.

– Nowa Seria MX8000 została zbudowana w oparciu o zaawansowaną, niezawodną technologię druku wyznaczając nowy poziom wydajności, łącząc solidną konstrukcję z elastycznością obsługi i niskimi kosztami eksploatacji – powiedział Jacek Tarkiewicz, dyrektor marketingu OKI Polska.

Seria MX8000 zastępuje Serię MX1000 CRB wprowadzając znaczne ulepszenia do oferty. Są to m.in. nowy interfejs użytkownika z większym ekranem LCD, wyświetlaczem graficznym i intuicyjną obsługą menu w celu zapewnienia lepszego i wygodniejszego użytkowania.

Nowe modele są cichsze, dzięki zwiększonej dźwiękoszczelności i umożliwiają szybką zmianę taśmy i łatwe ładowanie papieru, sprawiając, że obsługa nowych drukarek jest dużo prostsza. Seria MX8000 oferuje również szeroki zakres prędkości wydruków i opcji podawania papieru, aby sprostać różnorodnym wymaganiom biznesowym.

Oprócz nowych wierszowych drukarek nabiurkowych, które są dostępne zarówno w wersjach drukujących 500 i 1000 linii na minutę (lpm), w Serii MX8000 dostępne są również modele z łatwym do ustawienia stojakiem, aby zapewnić maksymalną elastyczność w przestrzeni biurowej.

Należą do nich wersje Zero Tear, przeznaczone dla klientów drukujących duże ilości pojedynczych wydruków, kiedy istotne staje się aby nie stracić arkusza papieru między zadaniami drukowania. Przykład mogą stanowić w tym przypadku wydruki czeków, kart wynagrodzeniowych lub biletów. Ponadto, dostępne są wersje z szafką, utrzymujące hałas na najniższym możliwym poziomie – co jest idealne dla środowisk biurowych.

– OKI ma ponad 50 lat doświadczenia w produkcji drukarek – potwierdza Terry Kawashima, managing direktor w OKI Europe –Seria MX8000 opiera się na tym wybitnym dziedzictwie, oferując całą gamę drukarek wierszowych, które łączą sprawdzoną bezproblemową niezawodność, najlepszą w swojej klasie wydajność i znakomity stosunek jakości do ceny.

Materiał powstał na podstawie informacji OKI.