Logo

Druk CyfrowyNowości

Ewolucja kolorowych MFP A4 od Konica Minolta

Nowoczesne wielofunkcyjne urządzenia drukujące A4 Konica Minolta oferują dostęp do zaawansowanych funkcji, łatwość i intuicyjność obsługi oraz zaawansowane opcje dedykowane bezpieczeństwu. Można je szybko zintegrować z funkcjonującymi już w firmie maszynami A3. bizhub C3350 i bizhub C3850 spełniają również wysokie normy ekologiczne.

Oba modele realizują podstawowe zadania związane z bieżącą obsługą dokumentów takie, jak: kopiowanie, drukowanie, skanowanie czy opcjonalne wysyłanie faksów. Szybkość drukowania bizhub C3350 i bizhub C3850 wynosi odpowiednio 33 i 38 str./min. Urządzeniami można wygodnie zarządzać dzięki kolorowym ekranom dotykowym o przekątnej 7”. Znacznym ułatwieniem jest intuicyjne i przejrzyste menu.

Bezpieczeństwo danych to obecnie bardzo istoty aspekt funkcjonowania współczesnych firm a wielofunkcyjne urządzenie drukujące jest ważnym elementem łańcucha obiegu dokumentu. bizhub C3350 i C3850 wyposażono w funkcję „bezpiecznego drukowania” i szyfrowanie danych na dysku twardym urządzenia.

Nowe MFP można z łatwością zintegrować z funkcjonującym w firmie środowiskiem druku skonstruowanym w oparciu o rozwiązania A3 firmy. Co więcej, wszystkie urządzenia firmy działają w oparciu o jeden wspólny interfejs użytkownika. Dzięki temu użytkownik przyzwyczajony do obsługi innego modelu Konica Minolta nie musi „uczyć” się na nowo obsługi kolejnego urządzenia.

– Wierzymy w sukces bizhub C3350 i C3850. Użytkownicy naszych rozwiązań cenią wszechstronność i uniwersalność. Nowe propozycje kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A4 w pełni spełniają powyższe kryteria. Bardzo dobrze sprawdzają się jako samodzielne urządzenia jak i część większego działającego w firmie systemu druku – powiedział Szymon Szczur, Koordynator ds. Wsparcia Sprzedaży Rozwiązań Biznesowych, Konica Minolta Business Solutions Polska.

Materiał powstał na podstawie informacji Konica Minolta.