Marketing MIX Konferencja Performance Marketing Insights w Berlinie

Konferencja Performance Marketing Insights w Berlinie

0

Ponad tysiąc specjalistów z branży marketingu efektywnościowego weźmie udział konferencji Performance Marketing Insights: Europe, która odbędzie się w dniach 24-25 czerwca, po raz pierwszy w Berlinie. Podobnie jak w poprzednich latach, wydarzenie wspierane będzie przez liderów branży, w tym m.in. firmy  Zanox, Tradedoubler, Flipit czy RetailMeNot.

Tegoroczne wydarzenie Performance Marketing Insights będzie już szóstą tego rodzaju ogólnoeuropejską konferencją – pierwszą po zeszłorocznej zmianie nazwy z a4uexpo.  Podobnie jak podczas spotkania w Amsterdamie w ubiegłym roku, również w Berlinie przewidziana jest obecność gości z  ponad 30 krajów, w tym z Polski. Organizatorzy spodziewają się, że czerwcowe spotkanie przyciągnie aż o 25 proc. więcej gości z naszego kraju, niż poprzednie edycje.

Aby zachęcić do uczestnictwa w wydarzeniu twórców startupów chcących powtórzyć sukces takich projektów jak Soundcloud czy Zalando, organizatorzy spotkania przewidzieli dla nich limitowaną ilość wejściówek w promocyjnej cenie. Dzięki temu startupowcy, którzy chcą wykorzystać marketing efektywnościowy w promocji swojego biznesu, będą mogli nabyć bilety nawet z 50 proc. rabatem.

W dwudniowej konferencji udział wezmą wybitni specjaliści z dziedziny marketingu efektywnościowego, którzy omawiać będą zarówno najgorętsze tematy z branży, jak i innowacyjne rozwiązania marketingowe przyszłości. W trakcie szeregu inspirujących prezentacji, sesji i paneli dyskusyjnych, poruszone zostanie całe spektrum zagadnień: od atrybucji, poprzez marketing wielokanałowy, personalizację aż po reklamę typu display.
Swoją obecność na konferencji potwierdzili już następujący prelegenci: Łukasz Żelezny,  Head of Organic Aquisition w uSwitch, Alexander Gosswein, Dyrektor Zarządzający DACH w Criteo, Chrisitan Kleinsorge, Dyrektor generalny w Ingenious Technologies i Xoogler oraz Kaspar Szymański. Pełen program konferencji udostępniony zostanie pod koniec kwietnia.

Rejestracja na stronie.