Marketing MIX KDS na Targach Packaging Innovations

KDS na Targach Packaging Innovations

0

Podczas targów Packaging Innovations firma KDS zaprezentowała szeroką ofertę etykiet samoprzylepnych.
– Za nami wiele rozmów, spotkań i zapytań. KDS jako producent etykiet samoprzylepnych zmierzył się na targach z licznie obecną konkurencją, jednak nie wpłynęło to na mniejszą liczbę odwiedzających – wręcz przeciwnie – ten fakt tylko potwierdza, że byliśmy w odpowiednim miejscu i czasie – mówi Ewa Brzostek-Ciarcińska, Kierownik marketingu KDS. – Cieszymy się, że w jednym miejscu spotkali się przedstawiciele firm biorących udział w procesie packagingu z dużą ilością osób związanych bardzo ściśle z branżą, mogących podejmować decyzje zakupowe – dodaje.

Dużym zainteresowaniem zwiedzajacych cieszyły się wzory etykiet typu peel off, booklet oraz etykiet zdrapek. Coraz większą popularność zyskał też druk cyfrowy jako ciekawe rozwiązanie dla małych serii produkcyjnych. Prezentacja wydruku na drukarkach termotransferowych oraz wystawa etykiet, zdecydowanie przyciągały uwagę uczestników zachęcając do odwiedzenia stoiska KDS.

– Podsumowując to dwudniowe wydarzenie, możemy stwierdzić że targi easyFairs Packaging Innovations, będą stałą pozycją w naszym kalendarzu targowym – podsumowuje Ewa Brzostek-Ciarcińska.

www.kds.com.pl