Marketing MIX Red8 rozbudowuje zespół. Grzegorz Magnuszewski Account Directorem

Red8 rozbudowuje zespół. Grzegorz Magnuszewski Account Directorem

0

Agencja Red8 Advertising rozbudowuje zespół. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest zatrudnienie Grzegorza Magnuszewskiego na stanowisko Account Directora odpowiedzialnego za kierowanie zespołem obsługi Tesco.

Red8 Advertising wygrała przetarg na obsługę strategiczno-kreatywną Tesco Polska w marcu br. Zespołem agencyjnym przeznaczonym do obsługi nowopozyskanego klienta pokieruje Grzegorz Magnuszewski, który ma wieloletnie doświadczenie w pracy w branży reklamowej w tym w obsłudze największych klientów na polskim rynku takich jak m.in. Coca-Cola, Grupa Żywiec czy Sara Lee.

– Grzegorz jest wykwalifikowanym specjalistą i wykorzystując swoje umiejętności pokieruje zespołem przeznaczonym do obsługi Tesco w najbardziej efektywny sposób  – mówi Adam Niesłuchowski, CEO Red8 Group.

Grzegorz Magnuszewski był ostatnio Członkiem Rady Nadzorczej w spółce reklamy wielkoformatowej Hator, gdzie był odpowiedzialny m.in. za strategię działalności spółki oraz jej rozwój. Wcześniej pracował m.in. jako Account Supervisor w agencji Grey Worldwide, gdzie był odpowiedzialny za obsługę takich marek jak m.in. Heineken, Centrum (Pfizer), Kropla Beskidu (Coca-Cola), oraz jako Production Manager w studiu produkcyjnym Graffiti Films.

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy portfolio Grupy Red8 powiększyło się o wygrane w przetargach budżety kreatywne takich klientów jak Bank Zachodni WBK, Orlen Oil oraz Chipita Poland (marka 7Days).