Nowości Agfa Graphics na targach Fespa Digital 2014 z nowymi ploterami

Agfa Graphics na targach Fespa Digital 2014 z nowymi ploterami

0

Podczas targów Fespa Digital 2014, odbywających się w dniach 20-23 maja w Monachium, firma Agfa Graphics zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania w obszarze wielkoformatowego druku cyfrowego, bazujące na technice inkjet UV. Na jej stoisku (nr 380-390 w hali B1) swoją światową premierę będą miały dwa modele z nowej serii urządzeń Anapurna i. Ponadto demonstrowane będą: niedawno wprowadzony do oferty ploter Jeti Titan S/HS, sterujące wielkoformatowymi urządzeniami  Agfa Graphics oprogramowanie workflow Asanti oraz dedykowane im atramenty UV. Z myślą o klientach z Polski na stoisku będą obecni przedstawiciele rodzimego działu inkjetowego firmy: Przemysław Arabski, pełniący od niedawna obowiązki jego szefa, Artur Cajler – kierownik ds. kluczowych klientów oraz Adriana Piotrowska-Ineksiak – regionalny szef sprzedaży.

– Na targach Fespa Digital 2014 po raz kolejny potwierdzamy nasze zaangażowanie na rynku druku wielkoformatowego, rozszerzając portfolio kompleksowych rozwiązań dla segmentu print & display. Nasz wszechstronny, zintegrowany program sprzedaży obejmuje: sprzęt, atramenty, oprogramowanie, peryferia, a w niektórych regionach także podłoża drukowe, uzupełnione przez know-how na temat poszczególnych aplikacji oraz niezawodny serwis – mówi Willy Van Dromme, szef marketingu Agfa Graphics w dziale wielkoformatowych systemów inkjetowych. – Naszym celem jest pomoc dla drukarń w rozszerzeniu bazy ich odbiorców poprzez oferowanie rozwiązań o najwyższej jakości i wydajności, w atrakcyjnej cenie.

Zgodnie z tradycją targową Agfa Graphics, jej stoisko będzie obfitować w wiele unikalnych aplikacji wykonanych przy pomocy rozwiązań oferowanych przez firmę. Na szczególną uwagę zasługiwać będzie imponujący „Dom Asanti”, składający się w całości z aplikacji wykonanych przez klientów Agfa Graphics. Będzie można się tu przekonać o jakości prac zrealizowanych z zastosowaniem maszyn i materiałów eksploatacyjnych firmy. Ma on też stanowić inspirację dla przedsiębiorstw poszukujących nowych dróg rozwoju i niekonwencjonalnych zastosowań w obszarze wielkoformatowego druku cyfrowego.