Trade marketing Krakowskie Dni Druku 2014

Krakowskie Dni Druku 2014

0

W maju w Krakowie odbędzie się kolejna edycja warsztatów poświęconych sitodrukowi i drukowi cyfrowemu. W spotkaniu tradycyjnie już wezmą udział zagraniczni prelegenci. W tym roku podczas praktycznych pokazów zaprezentowanych zostanie kilka maszyn, a swoją premierę w dniu poświęconym drukowi cyfrowemu będzie miała drukarka latexowa Mimaki – JV400 LX. Gościem specjalnym warsztatów będzie przedstawiciel międzynarodowego koncernu odzieżowego firmy United Colours of  Benetton, który przedstawi światowe trendy w branży tekstylnej.

Dni Druku 2014 odbędą się 8 i 9 maja w Centrum Hotelowo – Konferencyjnym „Witek” w Krakowie, w „Witkowej Chacie”. Rozpoczęcie warsztatów o godzinie 10.00. Planowane zakończenie spotkania około godziny 16.30.
Na wszystkich Gości czekają drobne upominki oraz materiały szkoleniowe. Na życzenie, goście otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu.

Aby wziąć udział w warsztatach należy do dnia 6 maja 2014 r. przesłać zgłoszenie e-mailem: warsztaty@sico.pl lub faxem na numer (+48 12) 644 77 70 (formularz zgłoszenia dołączony jest do zaproszenia, do pobrania także ze strony www.sico.pl oraz dostępny we wszystkich oddziałach Sico Polska).

Formularz zgłoszenia i harmonogram wydarzenia można znaleźć TUTAJ.