Marketing MIX Słoneczny Sunvan Lipton Ice Tea przemierzy Polskę

Słoneczny Sunvan Lipton Ice Tea przemierzy Polskę

0

Od 10 maja do 22 czerwca br. słoneczny Sunvan Lipton Ice Tea będzie przemierzał Polskę wzdłuż i wszerz, aby podzielić się jasną stroną orzeźwienia. W tym czasie w ponad 20 miastach zostaną stworzone specjalne strefy oraz przystanki orzeźwienia, w których będzie można się zrelaksować oraz wziąć udział w pozytywnie zakręconych atrakcjach. Na odwiedzających będzie także czekała Lipton Ice Tea, będącą unikalnym połączeniem herbaty Lipton i soczystych owoców!

W dwunastu miastach w Polsce, m.in. podczas Juwenaliów, Festiwali Kolorów i koncertów, Lipton Ice Tea stworzy wyjątkowe słoneczne strefy orzeźwienia. Będzie w nich można posłuchać muzyki i odpocząć na mega wygodnych poduchach i hamakach. Oprócz pozytywnego chill-outu, na poszukiwaczy jasnej strony orzeźwienia będzie czekać wiele atrakcji. Dla wszystkich osób pełnych niespożytej energii zostanie przygotowana trampolina, na której będzie można wyskakać się do woli! Te szalone chwile uwieczni fotograf, który na życzenie zrobi zdjęcia i wydrukuje je na miejscu w dedykowanej ramce! Kto kocha słońce? Wszyscy! Dlatego w strefie orzeźwienia będzie można je „złapać” w wyjątkowej grze Catch the Sun. Natomiast na Festiwalach Kolorów Lipton Ice Tea zafunduje niesamowicie kolorowy zawrót głowy, dzięki fotobudce z wyrzutniami kolorów. Po wejściu do budki wystarczy nacisnąć przycisk, a specjalny mechanizm najpierw wyrzuci na Ciebie kolorowy proszek, następnie zrobi zdjęcie, a potem wydrukuje je na pamiątkę. Dla wszystkich spragnionych orzeźwienia zostanie przygotowana orzeźwiająca mgiełka oraz schłodzona Lipton Ice Tea podawana przez ekipę strefy. Pierwsi strefę orzeźwienia Lipton Ice Tea już wkrótce będą mogli odwiedzić warszawiacy. 10 maja br., podczas Juwenaliów, na dziedziniec Uniwersytetu Warszawskiego, przy Krakowskim Przedmieściu 26/28 wjedzie słoneczny Sunvan, który pozytywnie nakręci wszystkich do poszukiwania jasnej strony orzeźwienia!

Słoneczny Sunvan Lipton Ice Tea wpadnie również do piętnastu innych miast w Polsce, gdzie rozłoży się z wygodnymi pufami, poduszkami i leżakami. Na „przystankach” będzie oczywiście czekała super orzeźwiająca i owocowa Lipton Ice Tea! Jeśli chcecie, żeby Sunvan odwiedził wasze ulubione miejsce, weźcie udział w głosowaniu, które niebawem rozpocznie się na specjalnie stworzonej stronie. Szczegóły już wkrótce na profilu marki na Facebooku. Ponadto w ramach konkursu można „zatankować” żółtego vana orzeźwieniem i wygrać wakacyjne nagrody.

– Zachęcam do odwiedzania stref i przystanków orzeźwienia Lipton Ice Tea w całej Polsce! Będzie to doskonała okazja do wyśmienitej zabawy w najbardziej imprezowych i pozytywnych miejscach oraz zrelaksowania się, delektując się smakiem prawdziwej herbaty i soczystych owoców Lipton Ice Tea. Przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji, które wprawią wszystkich w świetny humor i pomogą odkryć jasną stronę orzeźwienia! – powiedział Łukasz Prosiński, Brand Manager Lipton Ice Tea.