Wydarzenia Targi Kreatywne See & Say – mija czas na zgłoszenia

Targi Kreatywne See & Say – mija czas na zgłoszenia

0

Klub Twórców Reklamy 23 i 24 maja br. organizuje targi kreatywne dla twórców, którzy chcieliby związać swoją karierę z branżą kreatywną i reklamową. Czas na zgłoszenia upływa 12 maja.

See & Say to dwudniowe wydarzenie, łączące w sobie różnorodne elementy, takie jak konsultacje merytoryczne, wykłady czy pokazy filmów. Dzięki temu Targi Kreatywne spójnie łączą ze sobą sferę szerokorozumianej kreacji i twórczości z biznesem.

W trakcie mających miejsce 23 maja w Cafe Kulturalna konsultacji, twórcy będą mieli niepowtarzalną okazję zaprezentować swoje portfolio najbardziej uznanym specjalistom w kraju, takim jak dyrektorzy kreatywni, designerzy, ilustratorzy, fotografowie, animatorzy, muzycy czy twórcy gier. Uczestnicy wydarzenia otrzymują w ten sposób możliwość uzyskania profesjonalnej konsultacji, a także wiele cennych i przydatnych rad pozwalających rozwijać dalej swoje umiejętności i talenty. Dla osób, które zrobią największe wrażenie na ekspertach czekają nawet propozycje odbycia stażu lub oferty pracy.

Pośród grupy ponad 30-stu ekspertów udzielających konsultacji, jak i prowadzących wykłady znajdą się między innymi: ilustrator Przemek TRUST Trusciński, fotograf Jacek Kołodziejski i producent Michał Majewski z Shootme, Michał Pawlik z Mamastudio, Andrzej Smolik, Mickey Wyrozębski z Mozcau, Jakub Koźniewski z PanGenerator, jak również dyrektorzy kreatywni z agencji reklamowych tacy jak: Radek Kotapka z Young&Rubicam, Wojtek Dagiel z Havas Worldwide, Tytus Klepacz z 180heartbeats + Jung v. Matt i wielu innych.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24 maja w warszawskiej Cafe Kulturalna oraz z Galerii Zachęta.

Więcej informacji o Przeglądzie See & Say znajduje się na stronie internetowej.