Logo

Event MIX

Znamy już zagraniczny program festiwalu Audioriver

London Elektricity, dBridge i Damian Lazarus to ogłoszona druga połowa zagranicznego programu Audioriver Sun/Day. Nie są to jednak wszystkie gwiazdy – ponieważ także piątek i sobota na plaży zostały wzbogacone o nowe projekty. Są to Damian Lazarus & The Ancient Moons, Crazy P live, Rødhåd, Bicep, Technimatic i Rawtekk live.

Miejsce organizacji trzeciego dnia Audioriver wciąż jest owiane tajemnicą, ale wiadomo już, jacy zagraniczni artyści wystąpią podczas tego specjalnego wydarzenia. Ogłoszone dziś gwiazdy drum & bassu, London Elektricity i dBridge, zagrają na jednej scenie z podanym wcześniej Breakage, a Damian Lazarus stanie u boku Black Coffee i Anji Schneider. Co ważne, trzydniowych karnetów, czyli tych obejmujących Sun/Day, zostało w sprzedaży już tylko 300 sztuk!

Choć znamy już cały zagraniczny program Audioriver Sun/Day oraz niemal wszystkich artystów, którzy zagrają w piątek i sobotę 24-25 lipca nad Wisłą, do ujawnienia zostało jeszcze kilka niespodzianek. Karnety dwudniowe w cenie 220 zł i o 50 zł droższe wejściówki trzydniowe dostępne są w salonach Empik w całym kraju oraz na stronie internetowej imprezy.

www.audioriver.pl

JK