Marketing MIX Dyrektor Paperhat Poland przejmuje zarządzanie niemieckim oddziałem firmy

Dyrektor Paperhat Poland przejmuje zarządzanie niemieckim oddziałem firmy

0

Paperhat Group, międzynarodowa firma specjalizująca się w marketing print management zdecydowała o połączeniu sił oddziałów polskiego i niemieckiego. Na czele Paperhat Poland i Paperhat Germany stoi Dyrektor Zarządzająca Anna Przybylska.

Połączenie ma na celu przyspieszenie rozwoju Paperhat Group w regionie CE. Anna Przybylska, dotychczasowy dyrektor zarządzający Paperhat Poland, objęła kierownictwo również nad oddziałem niemieckim. Będzie odpowiadać za operacyjne zarządzanie oddziałem, rozwój oferty Paperhat DE w ślad za rosnącymi potrzebami Klientów, a także powiększenie zespołu m. in. poprzez budowę działu new business.

– To połączenie jest ważnym kamieniem milowym w rozwoju Paperhat w Europie. Oba zespoły nawiązały dzięki temu znacznie bliższą współpracę, co zwiększyło ich możliwości i zakres oferowanych usług. W tej chwili priorytetem jest budowa większego zespołu new business w Niemczech i powiększenie portfolio Klientów. Jesteśmy przekonani, że takie rozwiązanie przyspieszy rozwój Paperhat w regionie. Co prawda w Niemczech konkurencja jest bardzo duża, ale sam print management – to oczywiste rozwiązanie dla dużych firm, więc nadal jest duży potencjał rozwoju – wyjaśnia Anna Przybylska.

Paperhat Poland to polski oddział globalnego dostawcy profesjonalnego doradztwa w zakresie marketingu i usług poligraficznych, działającego w obszarze print management
w Europie od ponad 25 lat. To firma o międzynarodowym zasięgu, która ma swoje oddziały w wielu krajach, min. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Indonezji , Polsce a jej głównym celem działania jest optymalizacja wydatków i procesów marketingowych i generowanie znaczących oszczędności na wszelkich zakupach agencyjnych i print.

KL