Marketing MIX Korzyści dla klientów w Dzień Credit Agricole

Korzyści dla klientów w Dzień Credit Agricole

0

Klienci, którzy w czwartek 18 czerwca wzięli udział w Dniu Credit Agricole, mogli skorzystać z oferty produktowej banku na preferencyjnych warunkach.

Dzień Credit Agricole odbył się w placówkach banku w całej Polsce. To inicjatywa, podczas której pracownicy banku – z oddziałów i centrali –  w trakcie akcji animacyjnych zorganizowanych wokół placówek, spotykają się z obecnymi klientami oraz nawiązują relacje z nowymi klientami i partnerami biznesowymi.

– Na coroczną organizację Dnia Credit Agricole zdecydowaliśmy się dlatego, że chcemy być bankiem bliskim klientowi, wyróżniającym się umiejętnością nawiązywania i utrzymywania przyjaznych relacji. Jest to szczególnie ważne w dzisiejszym trudnym otoczeniu makroekonomicznym. – wyjaśnia Katarzyna Tomczyk-Czykier, dyrektor Pionu Rozwoju i Wsparcia Bankowości Detalicznej.

Klienci mogli zatem przyłączyć się do zabawy prowadzonej przez konferansjera czy obejrzeć inscenizację teatralną, a także dowiedzieć się o ofercie banku. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci. Na wszystkich przybyłych czekał też poczęstunek.

Uczestnicy Dzień Credit Agricole byli proszeni o wypełnienie ankiety. Każdy klient, który się na to zgodził w podziękowaniu otrzymał upominek oraz certyfikat uprawniający do skorzystania z promocyjnej oferty otwarcia konta. Dzięki niej klienci mogą zdobyć do 1000 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku.

Z okazji Dnia Credit Agricole bank wprowadził też specjalną ofertę Klubu Rabatowego, która będzie obowiązywać do końca lipca br., także w placówkach partnerskich. Klienci, którzy potrzebują nowej lodówki, zapłacą za nią 10 proc. taniej, jeśli kupią ją w stacjonarnym sklepie RTV EURO AGD. Otrzymają też 15 zł zniżki na zakupy powyżej 200 zł w sklepie internetowym bdsklep.pl. Klub Rabatowy pamięta o tych, którzy chcą kupić kosmetyki na wakacje. 35 zł rabatu na zakupy powyżej 200 zł czeka na nich w sklepie internetowym Perfumerii Douglas. Klubem Rabatowym objęte są wszystkie karty płatnicze wydawane przez Credit Agricole Bank Polska oraz karta partnerska RTV EURO AGD.

JK