Trade marketing Polka prezeską EPDA

Polka prezeską EPDA

0

Małgorzata Pawlik-Leniarska z agencji brandingowej Dragon Rouge została prezeską European Packaging Design Association. Wyboru dokonał zarząd stowarzyszenia w Tuluzie, we Francji, podczas ostatniego kongresu.

EPDA zrzesza agencje designerskie z całej Europy. Stowarzyszenie powstało 25 lat temu jako platforma wymiany informacji, pomysłów i opinii dotyczących identyfikacji wizualnej i designu marek. Daje swoim członkom wiedzę i inspirację, dzięki czemu stało się mocnym głosem społeczności projektantów w Europie. EPDA promuje design w środowisku biznesowym, patronuje najważniejszym konkursom związanym z designem: Red Dot Design Award, Brand Identity Grandprix, współpracuje z Pentawards, The Dieline oraz wieloma uczelniami kształcącymi designerów. EPDA bierze też udział w ważnych społecznie inicjatywach jak Save Food.

Małgorzata Pawlik-Leniarska założyła i od dwudziestu lat prowadzi w Polsce międzynarodową agencję brandingową Dragon Rouge jako partnerka zarządzająca. Jest też prezeską Klubu Brand Design i członkiem zarządu SAR. Wykładała w Szkole Strategii Marki, szkole Brand Design i na ASP w Warszawie. Jest absolwentką Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim i MBA Akademii Leona Koźmińskiego.

Więcej o EPDA: TUTAJ

 

JK