Trade marketing Kolejni gracze w drużynie OSHEE – limitowana seria napojów

Kolejni gracze w drużynie OSHEE – limitowana seria napojów

0

Firma OSHEE Polska podpisała kontrakt z niemieckim klubem piłkarskim Bundesligi – Borussia Dortmund. Na mocy podpisanej umowy w polskich sklepach pojawiła się limitowana seria napojów izotonicznych z logo BVB.

Umowa obejmuje wykorzystanie wizerunku czołowych graczy BVB  oraz wspólną organizację szkółki piłkarskiej dla polskiej młodzieży. Borussia Dortmund jest drugim europejskim zespołem piłkarskim, z którym lider na rynku izotoników nawiązał współpracę. Czołowy producent napojów izotonicznych w Polsce, w lutym br. podpisał kontrakt z drużyną Borussia Dortmund. To jeden z klubów założycieli niemieckiej Bundesligi i jednocześnie jeden z najbardziej utytułowanych niemieckich zespołów piłkarskich. W barwach Borussii Dortmund gra dwóch polskich zawodników: Łukasz Piszczek oraz Jakub Błaszczykowski. Unikalna edycja czarno-żółtych produktów w charakterystycznych kolorach BVB jest dostępna w standardowych butelkach o pojemności 0,75 i 1 litra. Producent stworzył też wersje tych napojów bez cukru.

Jak informuje producent, formuła izotoników OSHEE, zawierająca mikro- i makroelementy oraz witaminy z grupy B, zapewnia optymalne nawodnienie i szybki zastrzyk energii. Izotoniki OSHEE zawierają też witaminę z grupy E i niacynę. Stężenie osmotyczne napoju zbliżone jest do osmolalności ludzkich płynów ustrojowych, dzięki czemu jego wchłanianie jest dużo szybsze niż zwykłej wody. To wszystko powoduje, że izotonik OSHEE to idealne uzupełnienie diety dla osób uprawiających sport.

Organizacja szkółki OSHEE BVB CAMP, w której  będą mogli wziąć młodzi zawodnicy, zaplanowana jest na lipiec br. Borussia Dortmund to drugi po Realu Madryt europejski klub piłkarski, który został partnerem OSHEE.

Według badania Nielsen OSHEE jest liderem ilościowym na rynku izotoników w Polsce.

www.oshee.eu

JK