Aktualności Fortis Drukarnia oraz Allbag nowymi Członkami PIAP

Fortis Drukarnia oraz Allbag nowymi Członkami PIAP

0

W czerwcu br. roku grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o kolejne, nowe firmy z branży – Członkami PIAP zostały firmy: Fortis M.Borowy Sp.J. oraz Allbag Tomasz Woźniak.

– Zostać członkiem PIAP to dla nas już nie tylko coś extra, ale konieczność. Jesteśmy zdania, iż każda szanująca się firma, mająca na celu ciągły rozwój, powinna należeć do takich podmiotów jak PIAP – mówi Monika Kobel Specjalista ds. marketingu firmy Fortis M.Borowy Sp. J..

– Rozwój przedsiębiorstwa i rozpoznawalność marki na rynku to kluczowe elementy mające wpływ na jego prosperowanie. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przystąpiliśmy do PIAP. Znajdując się pomiędzy innymi firmami z branży zyskujemy możliwość zaprezentowania ofertowego menu szerszej grupie docelowej – mówi Tomasz Woźniak, Właściciel firmy Allbag.

Fortis Drukarnia jako jedna z pierwszych firm na rynku wdrożyła nowoczesną technologię druku soczewkowego. Główną gałęzią firmy jest produkcja materiałów POS takich jak podkładki pod mysz, magnesy reklamowe, naklejki, wobblery, shelfstopery, shelflinery. Dodatkowo w ofercie można znaleźć opakowania kartonowe, metalizowane oraz z PVC, PP, PET, teczki, segregatory, kalendarze, etykiety, wizytówki i inne nowatorskie narzędzia marketingowe. Dzięki efektom 3D wszystkie te narzędzia wzbudzają pozytywną reakcję u Klientów, stając się silnym narzędziem pracy na rynku. Poligrafia to więcej niż tylko biznes – to rodzinna tradycja.

Allbag – producent opakowań, toreb materiałowych i odzieży z nadrukiem, oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów powszechnie wykorzystywanych w reklamie, marketingu i promocji firmy. Z pośród konkurencji firmę Allbag wyróżnia głównie olbrzymia infrastruktura technologiczna, dzięki czemu Allbag jest w stanie zaproponować swoim klientom różne rodzaje nadruku na powierzchniach tekstylnych i papierowych. Sitodruk, DTG, Sublimacja, Folie Flex i Flock, a także haft komputerowy stanowią zaplecze tego przedsiębiorstwa. Przemyślane projekty i szybkie terminy realizacji to ich dodatkowy atut.

Fot. © Africa Studio – Fotolia.com
www.pl.fotolia.com/ooh

www.piap-org.pl

KL