Marketing MIX Woda dla czworonożnego pasażera na stacjach Lotos

Woda dla czworonożnego pasażera na stacjach Lotos

0

Wakacyjna pogoda bywa uciążliwa nie tylko dla kierowców, ale również ich czworonożnych przyjaciół. Z myślą o poprawie komfortu podróży właścicieli i ich podopiecznych, sieć stacji LOTOS udostępnia poidełka z wodą i bezpłatne plastikowe miski.

Na wybranych stacjach sieci LOTOS można znaleźć poidełka ze świeżą wodą dla zwierząt. Akcja trwa od kwietnia do września. Natomiast przez cały rok, na każdej stacji sieci LOTOS, dostępne są bezpłatne plastikowe miski, które kierowcy mogą zabrać ze sobą w dalszą podróż. Akcja jest organizowana trzeci rok z rzędu i cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród wielu właścicieli psów i kotów.

Psy muszą być przygotowane do podróży i uczone tego od szczeniaka. Przed podróżą należy pamiętać o przystosowaniu klimatyzacji w samochodzie, odpowiednich lekkostrawnych posiłkach. Pies ma problemy z poceniem – temperaturę reguluje głównie przez oddychanie i wysuwanie języka, a to jest za mało żeby uchronić przed przegrzaniem czy tzw. udarem cieplnym. Ale przy odpowiednim nawadnianiu i stosowaniu się do tych kilku zasad można spokojnie tego uniknąć. Dlatego w samochodzie obowiązkowo powinna być miska i woda, bez tego nie powinno się podróżować.

[galeria=”1″]

Podróżując ze zwierzęciem warto pamiętać, że w pojeździe pozostawionym na słońcu temperatura odczuwalna wynosi nawet 60 st. C. Uchylona szyba w samochodzie to zdecydowanie za mało, dlatego przy okazji postoju na tankowanie lub zakupy, warto psa lub kota wyprowadzić na krótki spacer i napoić. Optymalnie, co 2-3 godziny pies powinien wyjść z samochodu, dlatego warto szukać po drodze stacji LOTOS.

Zobaczcie, na których stacjach dostępne są plastikowe miski na wodę dla zwierząt TUTAJ.

KL