Marketing MIX BUY ME TIME – oprogramowanie do planowania kampanii z udziałem reklamy zewnętrznej

BUY ME TIME – oprogramowanie do planowania kampanii z udziałem reklamy zewnętrznej

0

Buy Me Time jest sprawdzonym rozwiązaniem do zarządzania planowaniem, zakupem i realizacją kampanii reklamowych z udziałem reklamy oudoor/indoor lub do zarządzania firmą reklamy zewnętrznej. Buy Me Time powstał, by zwiększyć sprzedaż poprzez sprawne i klarowne definiowanie procesów biznesowych, lepiej wykorzystywać potencjał powierzchni reklamowych i poprawić relacje z klientami.

Z Buy Me Time proces kupowania i sprzedaży powierzchni reklamowych ma być łatwy i sprawny, dokładnie rozliczany z precyzyjnym pomiarem i możliwością sprzedaży lokalizacja-po-lokalizacji lub całych kampanii. Drugą kluczową korzyścią, na której koncentruje się Buy Me Time, jest ograniczenie kosztów poprzez zwiększenie wydajności. Buy Me Time integruje wszystkie procesy w jedno działanie.

Program został wyposażony w trzy aplikacje: planowanie i realizacja kampanii outdoorowych – Automatic Media Plan, CRM oraz finanse, wykluczając podwójne działania i błędy, przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności. Umieszczenie trzech aplikacji w jednej platformie usprawnia działania wszystkich osób biorących udział w procesach biznesowych i zmniejsza ilość czasu na ich realizację. Niweluje do minimum liczbę miejsc wprowadzania danych, poprawia komunikację między działami w firmie i z jej klientami. System raportowania pozwala zobaczyć dane, których potrzebują menadżerowie, aby podjąć właściwe decyzje biznesowe.

Najważniejsze korzyści płynące z korzystania z oprogramowania BMT:

oszczędność 90% czasu, który pracownicy domów mediowych i dostawców przeznaczali na planowanie kampanii outdooru. Pozwala ominąć wszelkie mozolne procesy planowania, przygotowania kampanii, porównywania nośników, równomiernego rozłożenia w przestrzeni miejskiej, sprawdzania dostępności, oczekiwania na wolne nośniki, częstych kontaktów z dostawcami.
oszczędność inwestowanych pieniędzy klientów, co wyklucza mniej efektywne nośniki reklamowe, które dotychczas były zbędnym obciążeniem kampanii i jej budżetu (ok 20% każdego budżetu, który klient przekazuje na reklamę zewnętrzną).
zwiększenie satysfakcji plannerów poprzez zmniejszenie obciążenia, które nie rozwija procesów biznesowych z klientami agencji, a często jest źródłem rożnych zupełnie niepotrzebnych problemów w procesie sprzedaży usług. W konsekwencji zwiększa się satysfakcja klientów dzięki szybkiemu i taniemu procesowi planowania. Mierzona również wzrostem efektywności kampanii.
maksymalizacja dostępu do wiedzy rynkowej, zwiększenie kompetencji wszystkich pracowników korzystających z oprogramowania. Plannerzy, bez specjalnej wiedzy na temat OOH, z łatwością przygotują ofertę, skuteczną kampanię (od strategii po jej realizację).

Proces planowania można zobaczyć TUTAJ
Więcej informacji TUTAJ

www.buymetime.pl

KL