Marketing MIX Costa Express towarzyszy nadmorskiej „Scenie Kulturalnej”

Costa Express towarzyszy nadmorskiej „Scenie Kulturalnej”

0

Kurorty nad Bałtykiem, jak co roku kuszą turystów niezliczonymi atrakcjami dla całych rodzin. Jedną z nich jest „Scena Kulturalna”, którą wspiera sieć kawiarni COSTA COFFEE. Wszyscy odwiedzający letnią „Scenę Kulturalną” mogą skorzystać z punktów COSTA EXPRESS, oferujących znakomitą kawę.

Mielno, Łeba, Jastrzębia Góra, Jastarnia, Jurata, Władysławo i Hel – to jedne z najchętniej wybieranych przez turystów, letnich miejscowości wypoczynkowych. W tym roku dodatkową atrakcją, która przyciągnie wszystkich wybierających się w te strony, są wyjątkowe namioty „Sceny Kulturalnej”, otwarte przez całe wakacje. Dla miłośników książek przygotowano cykl otwartych lub biletowanych spotkań z autorami oraz możliwość wizyty w księgarni, w której dostępnych jest prawie 500 pozycji literatury, kolorowych magazynów, a także rodzinnych gier i zabaw. Wielbiciele kina zrelaksują się przy pokazach filmów premierowych, zaś uwagę najmłodszych przykują przedstawienia teatralne, interaktywne spektakle o wielorybie Błękitku czy pokazy sztuki magii. To więc idealna propozycja dla całych rodzin.

Na wszystkich przebywających w tych nadmorskich kurortach czekają punkty COSTA EXPRESS. Wystarczy zamówić kawę, na jaką aktualnie mamy ochotę, by gotowy produkt odebrać od pracowników Sceny Kulturalnej i wyruszyć na plażę lub spacer nadmorskim deptakiem. W menu znajdują się takie Klasyki znane z kawiarni COSTA COFFEE, jak Cappuccino czy Caffè Latte, wzbogacone na życzenie syropem smakowym. A co najważniejsze – wszystkie kawy, dostępne w maszynie COSTA EXPRESS przygotowywane są ze świeżo mielonych ziaren mieszanki Mocha Italia, co jest gwarancją smaku, aromatu i doskonałej jakości.

By zachęcić do odwiedzenia Sceny Kulturalnej, organizatorzy przez całe lato rozdają programy wydarzenia na deptakach i plażach, a także w hotelach i restauracjach. Każdy z programów zawiera informację o kawie z COSTA EXPRESS. Widoczne z daleka są również flagi i charakterystyczne Gigantyczne Kubki COSTA EXPRESS. Akcja potrwa do końca wakacji.

JK