Marketing MIX Isobar Polska z kampanią wspierającą aplikację TIDAL w Play

Isobar Polska z kampanią wspierającą aplikację TIDAL w Play

92
0

Należąca do Dentsu Aegis Network Polska agencja Isobar odpowiada za kampanię promującą muzyczną aplikację TIDAL. 

W socialową kampanię zaangażowano ponad czterdziestu internetowych influencerów. Przez najbliższe tygodnie w sieci będą pojawiały się wpisy ze specjalnymi dedykacjami internetowych celebrytów. W akcji wezmą udział m.in.: Maffashion, Patricia Kazadi, Rafał Maślak, Łukasz Jakóbiak czy Marcelina Zawadzka.  

Aktywacji towarzyszy konkurs skierowany do miłośników muzyki. Użytkownicy mają szansę zadedykować znajomym wybraną piosenkę dostępną w aplikacji. Aby wziąć udział w konkursie należy swoją dedykację udostępnić na profilu na Facebooku lub Twitterze  bliskiej osoby i oznaczyć ją hastagiem #playtidal. Autorzy najbardziej kreatywnych dedykacji zostaną nagrodzeni iPadAir 2 Gold, iPhonem 6 Gold oraz słuchawkami JABRA Sport Wireless. 10 wyróżnionych osób otrzyma głośniki X-mini.

TIDAL to innowacyjna platforma, która pozwala odkrywać muzykę artystów z całego świata i cieszyć się dostępem do ekskluzywnych treści, a także łączyć z wykonawcami. TIDAL jest dostępny w 45 krajach i ma katalog zawierający ponad 30 milionów utworów oraz ponad 75 tysięcy wideo w jakości HD. Serwis oferuje muzykę w najwyższej jakości płyt CD, wideo w jakości HD, profesjonalną redakcję oraz unikatowe doświadczenia.

Konkurs dostępny jest: TUTAJ

JK