Marketing MIX MyLED proponuje innowacyjne rozwiązania w komunikacji DOOH

MyLED proponuje innowacyjne rozwiązania w komunikacji DOOH

61
0

Firma MyLED będąca właścicielem systemu integrującego online ponad 400 ekranów LED w całej Polsce, komunikuje niestandardowe możliwości i oferty kampanii digital OOH.

System w czasie rzeczywistym wykorzystuje informacje pogodowe  dostępne w sieci i warunkuje nimi treść emitowanej w danym momencie, reklamy. Emisja komunikatu, którym zarządza MyLED logicznie dopasowana jest do pogody. System posiada funkcję geolokalizacji, która z kolei pozwala na selekcję ekranów LED wg potrzeb danej kampanii, np. w pobliżu punktów sprzedaży. W ofercie przekłada się to na selekcję nośników, pod kątem konkretnych grup docelowych.  System integruje kilkaset ekranów LED w skali kraju, co daje szeroki wybór, oraz istotny zasięg dynamicznej kampanii OOH.

– Zasięg, geolokalizacja, czy warunkowanie kampanii pogodą to ciekawe, oraz ekonomiczne rozwiązania dla wielu marek i firm, ale równie ważną funkcjonalnością  MyLED jest możliwość interakcji, polegająca na angażowaniu odbiorcy w kampanie – mówi Grzegorz Śliwa, CEO MyLED.

Angażowanie odbiorcy polega – między innymi – na wykorzystywaniu w czasie rzeczywistym, treści generowanych przez odbiorców na stronach internetowych lub w Social Mediach. Przykładem takiej kampanii jest tegoroczna, wspólna realizacja MyLED i Rossmann z okazji Walentynek. W kampanii na ekranach LED – w czasie rzeczywistym wykorzystywany był content, którym było zdjęcie i życzenia przygotowywane  przez uczestników zabawy na stronie internetowej.

System MyLED działa na polskim rynku reklamy DOOH od ponad roku. Pozwala na  planowanie, realizację i kontrolę kampanii DOOH. Generuje po niej raport post-buy, oraz szczegółowe statystyki na temat realizacji.

Źródło: MyLED

JK