Marketing MIX Nowość na rynku: Katalog OOH event!

Nowość na rynku: Katalog OOH event!

78
0

FestiwalMarketingu.pl zmienia się i rośnie w siłę. Tegoroczna edycja to nie tylko rekordowa ilość 200 wystawców, w tym 50 debiutantów, ale także największa dotychczas liczba zarejestrowanych zwiedzających.

Po raz pierwszy w gronie wystawców Festiwalu pojawiły się także firmy i organizacje z branży eventowej oferujące m.in. przestrzeń na organizację eventów, usługi czy też sprzęt, które idealnie uzupełniają ofertę producentów i importerów z branży reklamowej. Dodatkowo patronat nad wydarzeniem objęło Stowarzyszenie Branży Eventowej i portal Meeting Planer.pl.

Naturalnym krokiem było zatem powołanie trzeciego, uzupełniającego katalogu „OOH event!”, poświęconego temu nowemu segmentowi naszej imprezy. Razem z katalogiem branży upominków reklamowych i katalogiem dostawców mediów i maszyn wydawanym przez OOH magazine tworzą kompletną ofertę skierowaną dla całej branży reklamowej.

Reedycja katalogu „OOH event!” będzie dystrybuowana z październikowym wydaniem OOH magazine. Katalog będzie również dystrybuowany podczas konferencji Event Biznes, której OOH magazine jest partnerem.

Katalog jest dedykowany pracownikom agencji eventowych, reklamowych, PR i działów marketingu.

Pierwszą edycję „OOH event!” można zobaczyć TUTAJ

KL