Marketing MIX   S4 rozbudowuje dział PR & Social Media

  S4 rozbudowuje dział PR & Social Media

90
0

Katarzyna Kurowska-Loedl objęła nowo utworzoną funkcję Head of PR & Social Media w ramach struktur S4. W powiększającym się dziale agencji Katarzyna Hycka awansowała na stanowisko PR Specialist, a Kinga Odziemek dołączyła do zespołu jako Junior Social Media Specialist.

W ramach swoich obowiązków Katarzyna Kurowska-Loedl koordynuje pracę 6-osobowego, powiększającego się działu PR & Social Media oraz odpowiada za komunikację wewnętrzną i rozbudowę kompetencji agencji. Ponadto od 2 lat jest wykładowcą na studiach podyplomowych o kierunku Nowy Public Relations w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Z branżą public relations związana jest od 2009 roku. Do tej pory budowała relacje z mediami m.in: IKEA, Orlen Oil, Tauron, Roca Polska, UBS, Velvet czy Monini Polska. Ukończyła nauki polityczne na Uniwersytecie Śląskim oraz Marketing i PR w ramach studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. 

Katarzyna Hycka awansowała na stanowisko PR Specialist, z S4 związana jest od 2014 roku. Aktualnie odpowiada za kompleksowe działania PR dla Roca Polska oraz firmy Tauron. Ukończyła Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną o specjalizacji PR na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Kinga Odziemek rozpoczęła pracę w S4 jako Junior Social Media Specialist. Do jej zadań będzie należało wsparcie działu w bieżących działaniach Social Media. Ukończyła Stosunki Międzynarodowe i jest studentką piątego roku Marketingu i komunikacji rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Dział PR & Social Media, którym od 2007 roku kieruje Monika Bieda – PR & NB Director tworzą dzisiaj w S4 również Martyna Brzezińska – PR Specialist, Patrycja Jama – Social Media Specialist, Monika Pikor –  PR Assistant.

JK