Marketing MIX Agencja IMAGINE dla Mitsubishi w digitalu

Agencja IMAGINE dla Mitsubishi w digitalu

80
0

Zadaniem agencji było przygotowanie formatów digital do kampanii prelaunchowej i właściwego launchu nowego Mitsubishi Outlander. Kampania launchowa właśnie się rozpoczęła, potrwa do końca listopada.

Pierwsza, prelaunchowa część kampanii, miała na celu zachęcenie kierowców do odwiedzenia salonów Autoryzowanych Dealerów Mitsubishi podczas Dni Otwartych w dniach 17-18 października. Druga część działań, czyli rozpoczynająca się właśnie kampania launchowa, ma na celu zaprezentowanie zalet nowego Mitsubishi Outlander oraz zachęcenie potencjalnych klientów do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi samochodu na landing page’u kampanii.

Kampania, prowadzona pod hasłem „Nowy Mitsubishi Outlander. Jeszcze doskonalszy”, ma charakter zasięgowy i obejmuje m.in. największe portale ogólnotematyczne, social media oraz mobile. Na potrzeby kampanii agencja IMAGINE przygotowała m.in. banery html w wersjach dynamicznych z wideo oraz w wersjach statycznych, mailingi i grafiki do kanału social media oraz grafiki do wykorzystania na stronach internetowych Mitsubishi.

Kampania digital jest częścią szerszych działań wspierających obecnie debiut nowego Mitsubishi Outlander. Poza internetem  działania marketingowe obejmują także telewizję, prasę, radio i billboardy.

Agencja IMAGINE współpracuje z Mitsubishi od 2013 roku, po wygraniu przetargu na obsługę digital.

JK