Marketing MIX UNIQUE ONE dla firmy TAURON

UNIQUE ONE dla firmy TAURON

126
0

W wyniku wygranego przetargu agencja UNIQUE ONE pozyskała nowego klienta – firmę TAURON Sprzedaż Sp. z o.o.  Na zlecenie przedsiębiorstwa agencja przygotowała loterię promocyjną pod hasłem „Prąd z nagrodami”.

Loteria promocyjna skierowana jest do klientów indywidualnych, zarówno  obecnych, jak i tych, którzy do końca grudnia br. podpiszą umowę sprzedaży energii lub umowę kompleksową z Tauron Sprzedaż lub Tauron Sprzedaż GZE. Zgłoszenia można dokonać na stronie www.tauron.pl/loteria lub wypełniając formularz w wersji papierowej, dostępnej w Punkcie Obsługi Klienta.

Przyjmowanie zgłoszeń do loterii TAURONA trwa od 2 listopada do 31 grudnia 2015 roku. Można w niej wygrać: samochód Toyota Auris Hybrid, 3 skutery elektryczne Zipp Volteno, 5 rowerów elektrycznych Ecobike Holland 7s oraz 50 iPadów Mini 3. Losowanie nagród odbędzie się 9 lutego 2016 r.

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za organizację i nadzór nad loterią oraz obsługę infolinii promocyjnej dedykowanej do akcji. Loterię wspierają materiały BTL: ulotki, plakaty, koperty, urny w Punktach Obsługi Klienta.

JK