Event MIX Agencja eventowa SHE PERFECT rozwija skrzydła

Agencja eventowa SHE PERFECT rozwija skrzydła

0

W wyniku dynamicznego rozwoju, założona w 2011 roku agencja SHE PERFECT poszerza obszar działalności. W drugiej połowie 2015 roku firma rozszerzyła zakres oferowanych usług o kompleksową organizację i obsługę wydarzeń specjalnych oraz usługi z zakresu BTL i kreacji.

Agencja SHE PERFECT powstała w 2011 roku z inicjatywy Agnieszki Cieślikowskiej, Dyrektor Zarządzającej firmy i pełniła początkowo rolę wspierającą realizowane projekty eventowe. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, agencja od jesieni 2015 roku  poszerzyła portfolio oferowanych usług o kompleksową obsługę i organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych (m.in. gale, konferencje, imprezy piknikowe i integracyjne) oraz działania z zakresu BTL i kreacji eventowej, stając się tym samym nowym, samodzielnym podmiotem na polskim rynku eventowym.

– Poszerzenie zakresu oferowanych usług wynika z wnikliwej obserwacji rosnących potrzeb rynku eventowego w Polsce i jest odpowiedzią na wymagania klientów, nastawionych na profesjonalną, całościową obsługę wydarzeń – wyjaśnia właścicielka firmy, Agnieszka Cieślikowska.

Dyrektor zarządzająca i założycielka agencji, Agnieszka Cieślikowska, z branżą eventową związana jest od 15 lat. Na przestrzeni lat realizowała projekty dla takich firm jak m.in. New Age Media, Orange Polska, Festo Polska, Polska Izba Komunikacji Elektronicznej, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej a także Samsung Electronics Polska, Poczta Polska, Eurobank, Mettler Toledo, Narodowy Bank Polski, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze różnorodnych projektów eventowych w tym imprez galowych, premier produktowych, eventów konferencyjno-szkoleniowych oraz wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych.

Zespół SHE PERFECT, jako project manager, współtworzy także Klaudyna Bąk, z branżą eventową związana od 2011 roku. Swoje doświadczenie zdobywała pracując m.in. dla Metlife, Prudential, mBank, Ericpol i Shell Polska, realizując gale, konferencje, szkolenia, pikniki oraz działania incentive.

www.sheperfect.eu

JK