Event MIX MWP 2016: Z-Factor i MPI Poland zapraszają na Forum Obiektów

MWP 2016: Z-Factor i MPI Poland zapraszają na Forum Obiektów

0

Forum Obiektów będzie dynamicznym wydarzeniem edukacyjno-motywacyjnym dla hotelarzy i reprezentantów centrów konferencyjnych – czyli niezwykłych ludzi z pasją i praktyków branży spotkań.  

– Organizatorem pierwszego Forum Obiektów jest firma Z-Factor oraz MPI Poland Chapter we współpracy z Sound Garden Hotel. Konferencja ma na celu promowanie zawodu hotelarza i pracownika centrum konferencyjnego jako świetnego miejsca planowania własnej kariery.
Hotele przez młodych ludzi często postrzegane jako miejsce pracy dorywczej. Tymczasem to doskonała opcja stałego rozwoju. Okazuje się, że można tu zrobić błyskotliwą karierę i dosyć szybko, w porównaniu do innych branż, osiągać kolejne awanse. Hotelarstwo oferuje dynamiczne i atrakcyjne środowisko pracy, wspiera ambitnych i ciekawych świata ludzi, którzy wybierając ten zawód pełnią go z zapałem i z dumą.
Takie stanowisko jest punktem wyjścia założeń Forum Obiektów, które będzie dynamicznym wydarzeniem edukacyjno-motywacyjnym dla hotelarzy i reprezentantów centrów konferencyjnych. Nowoczesna formuła imprezy oparta na koncepcji „one-man shows” przewiduje krótkie, lecz bardzo dynamiczne wystąpienia autorskie praktyków branży, zaś spotkania „time-out sessions” przewidują wystąpienia kilku mówców jednocześnie, z których każdy ma jedynie kilka minut na przedstawienie swojej perspektywy w danej dziedzinie.
W ramach Forum Obiektów zostaną też zaprezentowane wyniki audytu 12 obiektów nominowanych do MP Power Awards w czterech kategoriach. Autorem audytu jest firma Z-Factor, która dostarczyła materiał do oceny dla jury konkursu – w postaci szczegółowych analiz, statystyk oraz wytypowała najlepsze praktyki w branży –  mówi Wojciech Liszka, CEO w firmie Z-Factor

 Forum Obiektów odbywa się piątego dnia (18 marca) Meetings Week Poland.
Czwarta edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 14 – 18 marca, w centrum konferencyjnym stadionu PGE Narodowy. W programie znajdą się konferencje związane z poszczególnymi sektorami rynku. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Witold Bańka, minister sportu i turystyki.

 

REJESTRACJA NA MEETINGS WEEK POLAND 2016

Program Meetings Week Poland 2016 w skrócie

  • Poland Meetings Destination: Przemysł spotkań czyli niedoceniany sektor polskiej gospodarki (14 marca, organizator: The Warsaw Voice)
  • Pasja, emocje, siła: Jak przetrwać w świecie event managementu i skąd czerpać moc do działania (15 marca, organizator: Stowarzyszenie Branży Eventowej)
  • Inspiration Booster – Siła inspiracji w biznesie i rozwoju osobistym (16 marca, organizator Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel, Site Poland)
  • Forum Hotelarskie: Dobre praktyki na rynku konferencji i eventów. Jak hotele powinny współpracować z organizatorami nadchodzących wydarzeń? (17 marca, organizatorzy: Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” i Instytut Rynku Hotelarskiego)
  • Spotkanie convention bureaux (17 marca, organizator: Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej)
  • Obiegnij Narodowy (18 marca, organizator MPI Poland i Z—Factor)
  • MPI Poland Spring Meeting: Kreatywne myślenie w planowaniu spotkań (18 marca, organizator: MPI Poland)
  • Forum Obiektów (18 marca, organizator MPI Poland i Z—Factor)
  • XI Studencka Konferencja Naukowa IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw (18 marca, organizator Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie)
  • MP Power Night– gala finałowa konkursu MP Power Awards (18 marca, organizator: MeetingPlanner.pl)

www.meetingsweek.pl

OOH magazine jest patronem medialnym wydarzenia.

Źródło MeetingPlanner.pl

JK