Marketing MIX Alina Szmich Kobietą Przedsiębiorczą Województwa Łódzkiego 2015

Alina Szmich Kobietą Przedsiębiorczą Województwa Łódzkiego 2015

33
0

Alina Szmich, współwłaścicielka Delia Cosmetics,  odpowiadająca z ramienia Zarządu za aktywność marketingową  oraz produkcję kontraktową –  Private Label, otrzymała tytuł Kobiety Przedsiębiorczej Województwa Łódzkiego 2015 w kategorii działalność biznesowa oraz społeczno – kulturalno – naukowa.

Organizatorami 2. edycji plebiscytu były redakcje ,,Dziennika Łódzkiego”, ,,Ekspresu Ilustrowanego” oraz ,,Naszego Miasta”. Kobieta Przedsiębiorcza Województwa Łódzkiego została wytypowana w kategorii działalność biznesowa oraz działalność społeczno-kulturalno-naukowa. Na laureatkę konkurs wybrano osobę, która nie tylko wyróżnia się aktywnością gospodarczą, ale również prowadzi działania na rzecz społeczności lokalnej, kultury, sztuk i nauki. Alina Szmich, oprócz prowadzenia u boku męża Józefa Szmicha firmy Delia Cosmetics, jest również inicjatorką działań prowadzonych na rzecz społeczności lokalnej oraz wielu akcji charytatywnych. Największą z nich jest współpraca z Fundacją Gajusz, na której konto Delia Cosmetics w ciągu półrocznej współpracy przekazała 30 000 zł. W życiu prywatnym Alina Szmich dba o relacje rodzinne oraz uwielbia dalekie podróże w towarzystwie najbliższych i przyjaciół.

Zwieńczeniem Plebiscytu Przedsiębiorcza Kobieta Województwa Łódzkiego 2015 będzie uroczysta gala, na którą zaproszone zostaną wszystkie uczestniczki konkursu. 

***

Delia Cosmetics polski producent kosmetyków od 1998 r., posiadający niezwykle bogate portfolio kosmetyczne oraz ugruntowaną pozycję na rynkach zagranicznych w ponad 65 krajach na całym świecie. Firma specjalizuje się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, koloryzacji i pielęgnacji włosów oraz kosmetyków do makijażu i paznokci. Sukces rynkowy marki potwierdzony jest licznymi prestiżowymi nagrodami branżowymi.

JK