Marketing MIX San Markos dla OFE

San Markos dla OFE

40
0

Agencja San Markos nawiązała współpracę z Izbą Gospodarczą Towarzystw Emerytalnych – Otwarte Fundusze Emerytalne.

W ramach umowy agencja przygotuje strategię komunikacji oraz kreację. Odpowiadać będzie też za produkcję materiałów cyfrowych oraz zajmie się obsługą OFE w social mediach. Współpraca  zaplanowana jest na okres kwiecień – lipiec 2016. 

***

San Markos to niezależna agencja typu full service, obecna na rynku od ponad 16 lat. Zajmuje się tworzeniem konceptów strategicznych i platform kreatywnych dla firm i marek, doborem kanałów komunikacji, kreacją cross media (ATL/BTL+Digital) oraz koordynacją i produkcją kampanii. San Markos została dwukrotnie uznana przez klientów za najlepszą agencję reklamową w Polsce (I miejsce w ogólnopolskim badaniu satysfakcji klientów z pracy agencji, organizowanym przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR i magazyn PRESS). W 2015 roku w badaniu Media i Marketing Polska została uznana za najchętniej polecaną przez klientów agencję  w Polsce. 

JK

 

Agencja jest twórcą najbardziej nagradzanej kampanii w historii polskiej reklamy “Kumpel z przeszłości”. Jest też zdobywcą wielu nagród w tym m.in.: Srebrnego Lwa Cannes, Złotego i Srebrnego EFFIE, Złotej Epiki, podwójnego Grand Prix Media Trendy, Grand Prix Złote Orły.