Trade marketing NAPNIJ SIĘ NA RAMĘ

NAPNIJ SIĘ NA RAMĘ

52
0

Podczas ubiegłorocznego Festiwalu Marketingu hitem okazał się system do napinania reklam OMNIFrame. O jego zaletach rozmawiamy z Robertem Krawczykiem z Digitalbrothers.eu.

Jak rozumieć NAPNIJ SIĘ NA RAMĘ?
Robert Krawczyk: NAPNIJ SIĘ NA RAMĘ to nasze hasło do wprowadzanego systemu napinania reklam OMNIFrame. Jest to aluminiowy, kompletny system do napinania grafik reklamowych. Od dawna brakowało takiego systemu na rynku – estetycznego i trwałego.

Jakie są obszary zastosowania systemu OMNIFrame?
Zastosowanie to przede wszystkim instalacje naścienne. Ujednolicenie estetyki ekspozycji sieci sprzedaży. Natomiast dzięki systemowi OMNIBoard znakomicie sprawdza się na imprezach sportowych, eventach plenerowych czy targach.

W czym tkwi jego przewaga nad innymi?
Przewaga OMNI Frame to modułowość systemu, kompletność oraz łatwość montażu i wymiany grafiki. Klient otrzymuje paczkę mieszczącą sie w samochodzie osobowym, w której jest wszystko co potrzebne do złożenia. Nie jeździ, nie szuka śrub, kołków, wsporników itp. Otwiera karton i ma wszystko pod ręką.

Na czym polega modułowość?
Dzięki mnogości długości profili oraz komponentów dostępnych osobno można w dowolny sposób kształtować format, niejednokrotnie przy niewielkich zmianach bez wpływu na cenę. W prosty sposób również można dzielić format uzyskując niezależne grafiki tzw. moduły reklamowe. Dodatkowo zaletą jest łatwa zmiana formatu na mniejszy lub większy bez konieczności demontażu całej ramy. Warto wspomnieć, że niewielkim kosztem można zmieniać przeznaczenie z ekspozycji ściennej na OMNIBoard na zasadzie wolnostojącej podwójnej ramy.

Jak kształtuje sie cena OMNI FRAME?
Kalkulator na stronie www.omni-frame.com pozwala klientowi samodzielnie “skompletować” składowe ramy na podstawie podanego wymiaru RAMY lub wielkości grafiki.
Wygenerowany PDF klient może wysłać nam na adres mailowy, skonsultować z handlowcem po czym otrzymuje podstawową wycenę.

Dlaczego podstawową?
Kalkulator na stronie jest skonfigurowany na “sztywno” odnośnie odległości oczek, formatu itp , ale my po rozmowie cenę możemy obniżyć poprzez np. zwiększenie odległości oczka o 2-5 cm szerzej. Wytrzymałość nie ucierpi, a klient zyska.

Jak dużą oszczędność może klient uzyskać dzięki temu?
Nasze doświadczenie w kalkulacji wskazuje oszczędność nawet do 25% w stosunku do ceny bazowej.

Czy można bazować na stałej cenie za m2 ramy OMNIFrame?
Nie działa to w taki sposób, bowiem zasada jest taka, że im większa rama tym taniej, bowiem są składowe, które zawsze muszą być jak narożniki czy wsporniki.

Ile czasu trwa przygotowanie kompletnej ramy?
Standardowo rama jest gotowa do wysyłki w ciągu 24 h.

Co zyskuje klient?
Przede wszystkim zyskuje czas, gdyż otrzymuje kompletny system, oraz zyskuje ponadprzeciętną estetykę wykonania.
www.digitalbrothers.eu