Trade marketing Innowacyjne puszki PET INVENTO

Innowacyjne puszki PET INVENTO

308
0

Transparentne opakowania INVENTO to nietypowe połączenie zalet butelki PET i puszki aluminiowej.

W standardowej ofercie firmy znajdują się puszki o różnych kształtach, pojemnościach i zróżnicowanej kolorystyce. Zastosowanie opakowań jest bardzo szerokie od napojów bezalkoholowych, poprzez wody smakowe,  po piwo i wino. Wśród zalet puszek warto wymienić  bezpieczeństwo i higienę, (produkt nie wchodzi w reakcję z żywnością, ale utrzymuje temperaturę zawartości), łatwość przechowywania, dużą elastyczność. Produkt spełnia również eko-kryteria  – od energooszczędnego procesu produkcji po recykling możliwy w 100 proc.

– To co najważniejsze, nasze transparentne puszki PET są kompatybilne z istniejącymi liniami rozlewniczymi do puszek aluminiowych, co umożliwia naszym partnerom rozszerzenie swojej oferty opakowań bez konieczności zakupu nowych maszyn. Ponadto, istnieje także wyjątkowa możliwość zaprojektowania nowych, spersonalizowanych kształtów i pojemności puszek PET wedle życzenia klienta – wyjaśnia Nicole Wisniewski, Sales Manager w INVENTO.

Ten kreatywny produkt wyznaczający nowe trendy w przemyśle opakowaniowym daje i ndywidualne rozwiązania odpowiadające na potrzeby i oczekiwania klienta. Firma oferuje m.in. etapowy proces współpracy: usługi co-packing oraz private label w technologii zimnego jak i gorącego rozlewu.

– W ramach wspomnianej usługi dokładamy wszelkich starań podczas tworzenia uprzednio wizualizacji nowego produktu w puszce PET, a następnie całego procesu: opracowania receptur, produkcji opakowania, przygotowania i rozlewu napoju, etykietowania oraz dostawy gotowego produktu w puszce PET do klienta – dodaje Nicole Wisniewski.

Przeźroczyste puszki PET INVENTO dostępne są w pojemnościach od 250 do 500 ml.

www.inventocan.com/pl

JK