Event MIX Druga edycja World Corporate Golf Challenge z Rent Design

Druga edycja World Corporate Golf Challenge z Rent Design

0

Już po raz drugi wypożyczalnie mebli Rent Design wsparła agencję Plej w organizacji polskiej edycji World Corporate Golf Challenge, największego korporacyjnego turnieju golfowego świata.

Polski finał, który odbył się w dniach 20 i 21 maja 2016 r. na polu golfowym Lisia Polana k. Warszawy, wzbogacony został meblami z kolekcji Rent Design. Do aranżacji użyto niemal dwustu produktów. Wykorzystano je zarówno podczas rozgrywek na samym polu golfowym, jak również w trakcie uroczystej gali zorganizowanej na stadionie Legii przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie.

Do aranżacji stref w plenerze użyto kolekcji mebli ekologicznych w tym PalBary, PalPufy oraz meble Clic. Wzbogacono je kolorowymi siedziskami Lona, jak również nowymi, od niedawna obecnymi w ofercie Rent Design ławami i ławeczkami Pic Nic. Na Lisiej Polanie przygotowano również specjalną strefę dla najmłodszych, pełną kolorowych mebli i akcesoriów dziecięcych.

Samą galę na stadionie Legii uświetniły natomiast transparentne krzesła Vanity ustawione przy okrągłych stołach, a strefę chillout wypełniono eleganckimi, skórzanymi sofami i pufami Tummuz. World Corporate Golf Challenge to kolejne wydarzenie sportowe (obok Pucharu Polski w piłce siatkowej i turnieju tenisowego Poznań Open), które wsparła #zgranazałoga Rent Design.

OOH magazine był partnerem wydarzenia.

http://poland.worldcorporategolfchallenge.com/
http://www.rentdesign.pl/

PP