Event MIX Zmienia się zarząd spółki oraz struktury handlowe VES

Zmienia się zarząd spółki oraz struktury handlowe VES

0

Maciej Cłapiński, dotychczasowy Prezes Zarządu VES, po wielu latach tworzenia marki, od 4. lipca 2016 roku zostaje Doradcą Zarządu TRIAS SA i swoją wiedzą i doświadczeniem będzie wspierał rozwój Grupy w obszarze Venue. Maciej Cłapiński od blisko dwóch lat realizował strategię venue support w VES, jego przejście do TRIAS SA pozwoli na dalszy rozwój Grupy w obszarze Venue, czyli przejmowanie przez spółki córki kolejnych obiektów w zarządzanie.

Jednocześnie do zespołu VES, w roli Prezesa Zarządu, dołączy Rafał Rosiejak, manager z wieloletnim doświadczeniem, który wraz z Grzegorzem Kuciem, wiceprezesem Zarządu, będzie kontynuował pracę nad rozwojem spółki VES.

Rafał Rosiejak od 23 lat jest związany z biznesem. Jako Dyrektor Centrum Konferencyjnego Expo Mazury a wcześniej jako Dyrektor Centrum Konferencyjnego PGE Narodowego odpowiedzialny był za rozwój obiektów oraz budowanie ich wizerunku. Rafał Rosiejak jest zaangażowany i aktywnie uczestniczy w rozwoju rynku MICE w Polsce pełniąc funkcję Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Warszawskiej Organizacji Turystycznej oraz Wiceprezesa Stowarzyszenia Konferencji i Kongresów w Polsce. W VES odpowiedzialny będzie za tworzenie oraz realizację strategii spółki venue & event support, rozwój pionu techniki eventowej oraz współpracę z obiektami.

Zmianie ulega również dział hadlowy spółki. Iwona Czarnata, dotychczas Zastępca Dyrektora Sprzedaży, obejmie stanowisko Dyrektora Sprzedaży. Do obowiązków Dyrektora należeć będzie zarządzanie zespołem handlowym spółki, monitorowanie jego działań oraz wyznaczanie nowych kierunków rozwoju. Wraz z Zarządem Spółki będzie budować i wdrażać długofalową strategie rozwoju VES.

http://www.ves.pl/

PP