Marketing MIX Kodak wprowadza nowy, fotograficzny smartfon

Kodak wprowadza nowy, fotograficzny smartfon

139
0

Kodak, producent kultowych aparatów fotograficznych, zaprezentował nowy produkt w swojej ofercie. To KODAK EKTRA, fotograficzny smartfon, który ma być odpowiedzią na potrzeby wszystkich pasjonatów fotografii. Tych zajmujących się nią amatorsko, i tych, którzy trudnią się nią profesjonalnie.

Jak zapowiada Kodak nowy produkt ma być synergią tego, co najlepsze w bogatej historii produktów dla fotografii i najnowszych innowacji w aparatach dostępnych w telefonach typu smartfon. Wypuszczony właśnie na terenie całej Europy smartfon Kodak Ektra umożliwia wykonywanie wyjątkowych obrazów, niezależnie od warunków robienia zdjęć, szybką obsługę aparatu, doskonałą jakość zdjęć i wygodne zarządzenia mediami.

Wprowadzona nowość posiada pięciocalowy ekran o rozdzielczości 1080p. Pracuje w oparciu o 10-rdzeniowy procesor 2,30 GHz, posiada 3 GB pamięci RAM i 32 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej, którą dodatkowo możemy rozszerzyć o kolejne 128 GB. System operacyjny smartfona Kodak Ekstra to Android 6.0 (Marshmallow).

To, z czego producent jest jednak najbardziej dumny, to tylny aparat posiadający aż 21 megapikseli oraz optycznie stabilizowany obiektyw o świetle f/2.0. Aparat nagrywa 2 rozdzielczości 4K. Przedni aparat posiada 13 MP.

– Kodak ma bogatą historię technologii fotografii i wprowadzenie na rynek smartfona Kodak Ektra jest wyrazem naszego zaangażowania w to, by dostarczyć klientom jak najnowsze osiągnięcia w dziedzinie fotografii. Oryginalny aparat Kodak Ektra ujrzał światło dzienne w 1941 r., a jego dzisiejsza odsłona ma otworzyć szeroki świat twórczych możliwości dla wszystkich, których pasją jest fotografia – mówi Jeff Clarke, Kodak Chief Executive.

Więcej informacji o nowym smartfonie TUTAJ.

www.kodak.com

 KL