Event MIX Christmas Party

Christmas Party

0

Podczas kolejnej współpracy International Event wraz z Colors of Design stworzyli scenerię imprezy w przepięknej Endorfinie Foksal.

Niezawodnie grudzień to czas spotkań świątecznych. Nie robi różnicy czy jest połączone z kwestią podsumowania roku, integracji pracowników czy uroczystej gali – w każdej firmie przyjmie ono odrobinę inny, ale uroczysty charakter. Jeśli dodatkowo takie spotkania odbywają się cyklicznie kolejny rok z rzędu, goście liczą na coraz ciekawsze rozwiązania. Każdy bowiem wie, że Święta wymagają odpowiedniej oprawy.

Podczas spotkania postawiono na świeżość strefy Chill-out. Ciekawym zestawieniem okazały się stoliki ledowe, wraz z meblami paletowymi o różowych siedziskach. Siedziska z weluru nadały przytulnej atmosfery całemu wydarzeniu, czego dopełniło światło świec, lampek i stolików ledowych. Proste w formie pufy i siedziska można było łatwo dostosować do zmieniających się potrzeb.

– Użyliśmy serii mebli paletowych i miękkiego weluru z kolekcji CASA, oraz DECOR. Całość dopełniliśmy poduszkami złotymi i szarymi. Efekt jest naprawdę imponujący – zachęca Dominika Jarczok z Colors of Design.

Trio International Event, Colors of Design i Endorfina podołało dynamicznie zmieniającym się warunkom. W Święta może być niebanalnie.  

JK